גנבה מקשישה כסף ורכוש רבעקבה אחר קשישה בסופר, וברגע של היסח דעת גנבה את תיקה שהכיל מסמכים אישיים וכסף רב. המשטרה עצרה תושבת מרכז הארץ

 ראשיתה של החקירה החלה לפני כחודש, עם הגשת תלונה על ידי קשישה במשטרה, לפיה עת שסיימה את הקניות בסופר בדרום העיר ושמה אותם ברכבה, הבחינה כי תיקה נגנב מהרכב ובו מסמכים וכסף רב.

מחקירת המשטרה שהתנהלה תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, עלה כי עת שהקשישה ערכה קניותיה בסופר בדרום העיר, עפ"י החשד 'עקבה' אחריה אישה עד יציאתה מהסופר לכיוון רכבה, שם עת שהקשישה מעבירה את סליה מהעגלה לתא המטען, גנבה האישה את תיקה האישי של הקשישה אותו הניחה במושב הקדמי, ונמלטה מהמקום.

עם התקדמות החקירה תוך איסוף ראיות וממצאים נוספים, עלתה זהותה של האישה (40, מרכז), החשודה כי פעלה יחד עם חשודה נוספת, וגנבו את תיקה של האישה.
 
ביום ו', איתרו השוטרים את החשודה במרכז הארץ, עצרו אותה והביאו אותה לחקירה בתחנת מוריה בחשד לגניבה מרכב וקשרית קשר לעשות עוון.
 
החשודה תובא היום להארכת מעצר נוספת בפני בית המשפט.
החקירה נמשכת..

 עם קבלת תלונתה של הקשישה והתקדמות החקירה, הבינו החוקרים כי מדובר בדפוס פעולה בו החשודה סימנה את קורבנה ככל הנראה במכוון עקב גילה של הקשישה, ובחקירה מאומצת תוך שילוב אמצעים מתקדמים, הגיעו לחקר האמת על מנת להביא את החשודה לדין.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה