בן 17: סוחר בסמים בשווי אלפי שקליםסמים המחולקים למנות בשווי אלפי שקלים וכסף מזומן נתפסו בביתו של קטין כבן 17 שנעצר בחשד לסחר בסמים יחד עם חשוד נוסף. על פי החשד החשוד עשה זאת באמצעות האפליקציה במכשירו הנייד

ראשיתה של החקירה הסמויה החלה לפני כשבועיים, עם קבלת מידע אודות קטין כבן 17 (ירושלים) שעפ"י החשד סוחר בסמים באזור ירושלים, ועושה זאת באמצעות אפליקציה במכשירו הנייד.

במהלך החקירה נערכה פעילות מבצעית ממוקדת וסמויה, במהלכה נצפה החשוד סוחר בסמים במספר מקרים וכן בוצעו פעולות חקירה נוספות לאיסוף ראיות וממצאים כנגד החשוד.

אמש, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו בלשי המשטרה את החשוד בפעילות מבצעית, במהלכה ביצע החשוד עסקת סחר בסמים וברשותו חומר החשוד כסם מסוכן מסוג חשיש.
 
עוד נעצר, חשוד נוסף כבן 20 שעפ"י החשד נפגש עם החשוד ובקטנוע עמו הגיע נתפסו סמים מסוג מריחואנה.
 
עם מעצרו של החשוד (17), ערכו השוטרים חיפוש בביתו של החשוד באמצעות צו שהוצא בבית המשפט, שם תפסו במקומות שונים בחדרו קופסאות שהכילו בתוכן סמים מסוכנים מסוג 'חשיש' המחולקים בשקיות ונייר כסף למנות ובמשקל כולל של כ – 250 גרם ובשווי מוערך של אלפי שקלים.
 
עוד תפסו הבלשים כסף מזומן על סך כ – 2500 ₪, שעפ"י החשד מקורו בעסקאות סחר בסמים.
2 החשודים נעצרו והובאו לחקירה במחלק הנוער ביחידה המרכזית בירושלים בחשד יצוא, יבוא, מסחר והספקת סמים מסוכנים. במהלכה נקשרו למיוחס להם.
במקביל הועבר עדכון לשרות מבחן לנוער.
היום יובאו החשודים להארכת מעצרם בפני בית המשפט.

החקירה הסמויה שהתנהלה במשטרה במשך כשבועיים, והבשילה לכדי פעילות מבצעית גלויה שבמהלכה נעצרו 2 החשודים, מהווה נדבך מרכזי חשוב במסגרת מאבקה של המשטרה כנגד סחר בסמים והפצתם המתבצעים הן במרחב הציבורי והן במרחב הסייבר באמצעות אפליקציות ייעודיות.
 
משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות, וביד קשה ולא מתפשרת כנגד כל סחר, גידול, ייצור והפצה של סמים מסוכנים באשר הם, ותוודא מיצוי מלוא הדין עם החשודים.
קרדיט תמונות – דוברות המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה