תושב העיר בשנות ה-50 לחייו נעצר כשהוא פורץ לרכב וגונב ממנו רכושפעילות מבצעית ממוקדת של המשטרה הביאה לתפיסתו 'על חם' של חשוד כשהוא פורץ לרכב וגונב ממנו רכוש. מעצרו של החשוד הוארך

אתמול (א') בשעות הבוקר ערכו שוטרים ובלשים של משטרת ישראל פעילות ממוקדת בדרום העיר כנגד התפרצויות וגניבת רכוש מרכבים.

במהלך הפעילות, הבחינו השוטרים באדם המתהלך ברחוב ובוחן רכבים חונים. לאחר מספר דקות הבחינו בחשוד פותח דלת רכב שאיינו שייך לו ומוציא מתוכו תיקים ורכוש נוסף יקר ערך. בשלב זה תוך שמנסה להימלט תפסו אותו השוטרים ועצרו אותו.
 
במקביל איתרו השוטרים את בעלת הרכב ועדכנו אותה אודות הגניבה מרכבה, והיא זומנה לתחנה לקבלת רכושה, שם הודתה לשוטרים שתפסו את החשוד והשיבו לה את רכושה. החשוד (בשנות ה – 50) בעל הרשעות קודמות דומות, הובא לחקירה במחלק הפשעים בתחנת מוריה בחשד לפריצה לרכב בכוונה לגנוב, במהלכה נקשר למיוחס לו.
 
מחקירתו של החשוד עלה החשד כי ביצע התפרצויות נוספות וגניבה מרכבים בעת האחרונה, וכן מיוחס לו מקרה נוסף של התפרצות לרכב שאירע בראשית החודש. אמש (א') מעצרו של החשוד הוארך עד לתאריך 7.11.17 בפני בית המשפט.
 
מהמשטרה נמסר כי תפיסתו ומעצרו של החשוד 'על חם' מהווה נדבך מרכזי במאבקה הנחוש והבלתי מתפשר של המשטרה כנגד עבירות גניבה והתפרצות לבתים ורכבים, ובמטרה להבטיח את שלום ביטחונו ורכושו של האזרח הנורמטיבי שומר החוק.
 
תמונות באדיבות דוברות המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה