פעוט בן שנה וחצי חולץ מרכב פרטי לאחר שננעל בומוקדם יותר התקבלה במוקד 100 של המשטרה שיחה מאם מבוהלת שדיווחה כי בנה הפעוט, כבן שנה וחצי, ננעל ברכבה הפרטי בחניון בבית חולים והיא לא מצליחה לפתוח את הרכב. צוות שיטור שהגיע למקום חילץ את הפעוט מהרכב

"תודה רבה לכם שחילצתם את התינוק שלי מהרכב הנעול" כך אמרה אם לפעוט כבן שנה וחצי שננעל ברכב הפרטי. לפני זמן קצר התקבלה במוקד 100 של המשטרה שיחה מאם מבוהלת שדיווחה כי בנה הפעוט, כבן שנה וחצי, ננעל ברכבה הפרטי בחניון בבית חולים והיא לא מצליחה לפתוח את הרכב.

צוות שיטור עירוני של משטרת ישראל שהגיב לקריאה הגיע תוך זמן קצר לחניון, שם פגשו באם ותוך שניות חילצו את הפעוט מהרכב ללא פגע והוא הועבר לחיק אמו שנרגשה לקבלו חזרה לידיה.
האם הודתה לשוטרים והפקחים על כך שהגיעו במהירות תוך זמן קצר, וחילצו את הפעוט מהרכב הנעול. "כששמענו את הדיווח ברשת הקשר אודות פעוט הנעול ברכב, לא חשבנו פעמיים ומיד מיהרנו למקום תוך ידיעה שכל דקה עלולה להיות קריטית, לשמחתנו כשהגענו התינוק בדיוק התעורר משנתו ותוך שניות חילצנו אותו כשהוא מחייך לעברנו ומושיט לנו את ידיו והעברנו אותו לחיק אמו".
תמונה: באדיבות דוברות המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה