המשטרה סיכלה עסקאות סחר בסמים בקרב קטינים: נעצרו חשודיםפעילות מבצעית יזומה של משטרת ישראל חשפה וסיכלה עסקאות סחר בסמים בקרב קטינים והביאה לתפיסת סמים בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים וכ – 80 אלף ₪ בכסף מזומן

במהלך הפעילות הבחינו השוטרים בקטין (17, ירושלים) שעפ"י החשד עושה שימוש באפליקציית 'הטלגראס', ולאחר זמן קצר אף נפגש בנסיבות מחשידות עם אדם (21, ירושלים) נוסף המבוגר ממנו, דבר שהעלה את חשדם של השוטרים.

בבדיקה וחיפוש שערכו השוטרים על השניים נתפסו סמים מסוג 'חשיש' ו'קנאביס', כסף מזומן בסכום מצטבר של כ – 8000 ₪, מכשירים ניידים שעפ"י החשד משמשים את החשודים בביצוע סחר בסמים ומשקל אלקטרוני.
החשודים נעצרו והובאו לחקירה במפלג נוער חשיפה ביחידה מרכזית של המשטרה בחשד לסחר והחזקת חומר החשוד כסם. במהלכה עלה חשד כנגד צעיר נוסף (18, ירושלים) כי עובד בשותפות עם הקטין והוא נעצר גם כן לחקירה.
עם התקדמות החקירה, עלה כי החשוד (21) מתגורר במרכז העיר יחד עם בת זוגו (30, ירושלים) ועפ"י החשד מחזיקים בביתם סמים נוספים, ראיות וממצאים גם היא נעצרה.
 
בחיפוש שערכו השוטרים בביתם של הזוג באמצעות צו חיפוש שהוצא ע"י בית המשפט, תפסו השוטרים שתילי 'מריחואנה', סמים נוספים מסוג 'מריחואנה' המחולקים בשקיות, 'פלטת' סמים מסוג 'חשיש', כסף מזומן על סך כ – 71 אלף ₪, כ – 15 מכשירים ניידים, משקלים אלקטרוניים, המחאות ותעודות זהות שונות.
 
שווים המוערך של הסמים שנתפסו בביתם של החשודים עומד על עשרות אלפי שקלים וזאת בנוסף לכסף המזומן שנתפס, שעפ"י החשד מקורו בביצוע עסקאות סחר בסמים.
 
היום (ב') יובאו 3 החשודים (17, 21, 30) להארכת מעצר נוספת בפני בית המשפט, לאחר שהאריך את מעצרם בתאריך 26.9.17.

פעילות משטרת ישראל הסמויה והגלויה נמשכת כל העת במטרה לסכל ולמנוע הפצה וסחר בסמים, הפוגעים באופן ישיר באיכות חיי התושבים ובדגש בקרב בני הנוער, העלולים להביא לכדי סכנת חייהם.
תפיסת כמות הסמים בשווי עשרות אלפי שקלים וכסף מזומן רב מהווים נדבך מרכזי נוסף במסגרת מאבקה הנחוש והבלתי מתפשר של משטרת ישראל בגידול, ייצור, הפצה וסחר בסמים. המשטרה תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה למיצוי מלוא הדין עם החשודים.
 
תמונות: דוברות המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה