מנהלת חדשה לבית החולים הדסה הר הצופים: ד"ר תמר אלרםהנהלת המרכז הרפואי הדסה הודיעה על בחירתה בד"ר תמר אלרם לתפקיד מנהלת בית החולים הדסה הר הצופים בירושלים. ד"ר אלרם שמשה בעבר סגנית מנהלת הדסה עין כרם, וכעת חוזרת אל המערך לתפקיד ניהול המרכז הרפואי בצפון העיר

ד"ר אלרם, רופאה מומחית במנהל רפואי וברפואת נשים, בוגרת האוני' העברית ואוניברסיטת הרוורד, נבחרה בתום הליך בן מספר חודשים להחליף את ד"ר אסנת לבציון קורח אשר סיימה תפקידה והתמנתה למנהלת בית החולים אסף הרופא.

מינויה של ד"ר אלרם אושר על וועדת המינויים ידי דירקטוריון הדסה פה אחד.

ד"ר אלרם, ילידת אנגליה, ניהלה בשנתיים האחרונות את בית החולים משגב לדך בירושלים השייך לקופת חולים מאוחדת, ובמקביל עובדת גם כרופאת נשים בסניפי הקופה.

בתפקידיה הקודמים הייתה סגנית רופא מחוז ירושלים של מאוחדת, ושימשה כאחראית על מנהלי התחומים ומקצועות הבריאות, ולפני כן סגנית מנהל בית החולים הדסה עין כרם, תפקיד אשר במסגרתו ניהלה את השירות האמבולטורי בבית החולים והרצתה בקורסים בבית הספר לרפואה.

מלבד לימודי רפואה באוניברסיטה העברית והתמחות שביצעה ברפואת נשים בביה"ח הדסה ע"כ, השלימה אף לימודי תואר שני באוניברסיטת הרווארד, מסצ'וסטס בתחום מנהל ציבורי במסגרת קרן "ווקסנר" וסיימה התמחות במנהל רפואי.

פרופ' זאב רוטשטיין, מנכ"ל הדסה: "תמר חזרה הבייתה, אל הדסה. בחירתנו בתמר נעשתה בלב שלם מתוך אמונה ביכולותיה הגבוהות לניהול בית החולים בהר הצופים, ולהביאו אל גבהים חדשים ולעמידה בקדמת בתי החולים בארץ. תוכניות רבות באמתחתינו עבור המערך בהר הצופים, חלקן החלו לקרום עור וגידים בשנה האחרונה, כמו שדרוג מערך ההדמיה, כולל MRI ובקרוב צנתורים ואנגיו, שדרוג חדרי הניתוח, חדרי הלידה ומחלקת יולדות. סיימנו את תכנון בניין השיקום החדשני וממש לפני סוף השנה גם השלמנו את תוכנית האב להקמת מגדל אשפוז חדשני, מיון חדש ומבנה נשים וילדים חדשים. אני יודע כי תמר תהיה מובילה של תוכניות אלה ורבות אחרות, תעשיר ותפתח את המרכז הרפואי, את צוות העובדים ואת הטיפולים שהוא יעניק לתושבי ישראל".

נשיאת ארגון נשות הדסה העולמי, אלן הרשקין: "אנו מברכים על מינויה של ד"ר תמר אלרם, אשר חוזרת אל המרכז הרפואי הדסה כמנהלת הדסה הר הצופים, ומביאה עמה חוכמה, יצירתיות וחמלה לעמדת מנהיגות מאתגרת ומשמעותית זו".

ד"ר אלרם, אשר תחל בתפקידה בשבועות הקרובים: "אני נרגשת ושמחה מאוד על הבחירה בי לניהול מערכת בריאות מכובדת שכזו. גאה לחזור אל הבית שלי,בו חונכתי כרופאה, ספגתי את ערכי הדסהוהתמחתי בתפקידי ניהול שונים. אני מצפה לעבודה תוך שיתוף פעולה מלא עם צוות בית החולים כולו, על מנת שנצעיד את הדסה הר הצופים להיות בית חולים מוביל, מרכז רפואי שהוא הבחירה של תושבי ירושלים וסביבותיה".

תמונה: דוברות הדסה 

 

 

 

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה