סגן השר להגנת הסביבה ח״כ ירון מזוז ערך סיור לאיתור בעיות סביבתיות בגבעת זאבסגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז, קיים סיור בגבעת זאב בנושא בעיות סביבתיות במועצה המקומית, בהמשך תתקיים פגישה עם גורמים מקצועיים במשרד במטרה לפתור את המפגעים

סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז, ערך היום סיור מקצועי בגבעת זאב, במהלכו נחשף לכמה מפגעים סביבתיים במקום. לטענת התושבים שנפגשו עם סגן השר מזוז, מספר קבלנים הבונים את השכונה החדשה בגבעת זאב, שופכים את עודפי החפירה בשטחים פתוחים בפארק הגיא הסמוך לבתי התושבים. עוד טענו התושבים כי הוקמו סוללות עפר גדולות מסביב לאתר ארכיאולוגי באזור, מה שהביא לפגיעה בו, וכי נסלל כביש לא חוקי בתוך נחל איילון.

בעקבות הסיור, החליט סגן השר לקיים במשרדו מפגש בין אותם תושבי גבעת זאב לגורמים המקצועיים במשרד להגנת הסביבה, זאת במטרה להציף את המפגעים ולהביא לפתרונם.

את הסיור יזם פעיל הליכוד, נחשון זאדה, חבר המועצה גבעת זאב, ומי שהובילו בשטח הוא יורם יזדי, חבר הליכוד מסניף ירושלים. אליו הצטרפו חברי מרכז נוספים מהליכוד, ביניהם ינקי כהן, אביבה אסולין ואילנה גולדשטיין. כל השלושה, יש לציין, הם תושבי גבעת זאב.   

 צילום: דוברות סגן השר

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה