עירית ירושלים תשקיע תקציב מיוחד של 2 מיליון ₪ להתקנת הצללות בכל מוסדות החינוך בעיר

עיריית ירושלים יוצאת לדרך בימים הקרובים עם פרויקט הצללות חדש שבו יותקנו הצללות בכל חצרות ומבני החינוך ברחבי העיר.

הפרויקט, אותו מוביל ראש העיר ומחזיק תיק החינוך ניר ברקת בהשקעה מיוחדת של 2 מיליון ₪, הינו חלק ממהלך כולל במינהל חינוך בעירית ירושלים לשיפור ולשדרוג מוסדות החינוך בעיר ובמסגרתו עתידות להיבנות השנה 189 הצללות לגני הילדים ובתי ספר הכוללות: 69 הצללות בגני ילדים, 20 הצללות במוסדות החינוך המיוחד, 65 בבתי הספר היסודיים ו-35 בבתי הספר העל יסודיים.

עיריית ירושלים שמה למטרה לספק את הצורך הבסיסי והחשוב של תנאי למידה ראויים ושהות נעימה ובטוחה של ילדי ירושלים בבתי הספר והגנים וממשיכה לשפר את נראות ובטיחות מוסדות החינוך בעיר. כחלק מתהליך זה נבנו הצללות מותאמות לצרכי כל מוסד- גן או בית ספר- שנבנה בשלוש השנים האחרונות וברוב גני הילדים בעיר יסתיימו העבודות עד סוף שנת 2017.

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך ניר ברקת: "איכות חינוך היא גם תנאי לימוד איכותיים. לאחר שהשלמנו את פרויקט מיזוג כל כיתות הלימוד והגנים בעיר, אנו ממשיכים בשיפור ושדרוג מרחבי הלמידה והצללת חצרות מוסדות החינוך כדי לאפשר סביבת לימוד נוחה ומתקדמת שמביאה לחיזוק מערכת החינוך ותורמת רבות לאיכות הלימוד והחינוך של ילדנו".

ראש מינהל חינוך, אביב קינן: "לקראת שנת הלימודים תשע"ח, אנו סוגרים פערים בנושא ההצללות ומאפשרים לתלמידינו ליהנות מסביבה לימודית נוחה, מאפשרת ובטיחותית. בית ספר הוא לא רק מקום שלומדים בו חשבון או היסטוריה, ואין ספק שחצר בית ספר נעימה ומוצלת היא מוקד מרכזי לפיתוח יצירתיות וקשרים חברתיים." 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה