קיץ של חינוך - סאמר סקול בבתי הספרהתכנית הלאומית למצוינות באנגלית מרחיבה פעילותה בעיר: כ- 1600 תלמידים יזכו השנה ליהנות וליטול חלק בתכנית

על רקע המחסור החמור במורים לאנגלית, מספר שיא של רשויות מקומיות בקשו השנה להצטרף לתכנית הלאומית למצוינות באנגלית- "תלמ"א". ירושלים, בה מופעלת התכנית זו השנה השלישית, רשמה הישג כאשר 1,600 תלמידים מעשרות כיתות בבתי ספר (בכל חלקי העיר), יוכלו להירשם לקייטנת קיץ ייחודית המופעלת על ידי תלמ"א המביאה את מיטב המורים לאנגלית להוראה והדרכה בבתי הספר. התכנית משלבת מורים לאנגלית מארצות הברית ומרחבי העולם, המגיעים ארצה במטרה ללמד אנגלית במהלך חודש יולי בבתי הספר. עלות התכנית הינה 600 ₪ ₪ בלבד למשתתף ותופעל ב- 37 בתי ספר ברחבי העיר.

"תלמ"א" הינה התכנית הלאומית למצוינות באנגלית, אשר נוסדה ב-2014, ומאפשרת  לתלמידים בחודשי הקיץ להתקדם ולשפר את כישוריהם ויכולותיהם באנגלית. התכנית ניתנת בעלות מוזלת במיוחד וזוכה לשבחים רבים בארץ ובעולם. ממצאי ראמ"ה (הרשות הארצית למדידה והערכה) מראים כי רוב מוחלט של המורים שנטלו בה חלק משוכנעים כי היא תרמה באופן משמעותי לחיזוק הוראת האנגלית והמיומנויות של התלמידים.

אלון פוטרמן, מנכ"ל התכנית, מגדיל מידי שנה את היקפי הפעילות ואת מספר המורים הנוטלים בה חלק. במסגרת התכנית מתכנסים תלמידים העולים לכתות ד'-ו' לחודש נוסף של לימוד אנגלית חוויתי ומעשיר, תוך שהדבר נעשה ע"י שני מורים בכל כיתה- מורה מקומי ומורה המגיע בהתנדבות מחו"ל.

הרישום לתכנית מתבצע  באתר אגודת רנה קאסן

 תמונה: קובי גדעון/ flash 90


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה