המשבר בהדסה: שר הבריאות מינה מגשרבעקבות המשבר במחלקת אונקולוגיה ילדים בהדסה, מינה שר הבריאות יעקב ליצמן את קובי אמסלם, לשעבר הממונה על השכר באוצר, לגשר בין הצדדים

בתחילת השבוע הנהלת בית החולים קיבלה מכתב התפטרות קולקטיבי של מנהל המחלקה להמטואונקלוגיה ילדים בבית החולים הדסה עין כרם, פרופסור מיקי וינטרוב וחמישה רופאים בכירים מהמחלקה. בשל מאבק פנימי ממושך בין הצוות הרפואי במחלקת אונקולוגיה- המטולוגיה ילדים לבין הנהלת בית החולים.

בעקבות המשבר במחלקת אונקולוגיה ילדים בהדסה, מינה שר הבריאות יעקב ליצמן את מר קובי אמסלם, לשעבר הממונה על השכר באוצר, לגשר בין הצדדים. 

מתוך אחריות עמוקה לילדים החולים ובמטרה להגיע לעמק השווה בין רופאי המחלקה להנהלת הדסה, הנחה שר הבריאות את קובי אמסלם לדון לעומק בין הצדדים על מנת להגיע לפתרון מוסכם וארוך טווח לטובת הילדים ובני משפחותיהם.
 
שר הבריאות יעקב ליצמן:  "הודעתי למנכ"ל הדסה פרופ' זאב רוטשטיין, ולד"ר מיקי ויינטראוב, על מינויו של מר קובי אמסלם כמגשר ועל תפקידו להגעה לפתרון אמיתי. אני שב וקורא לצדדים לשים בעת הזאת כל שיקול אחר בצד ולהגיע לפתרון מוסכם. עלינו לפעול בכל דרך כדי שהטיפול הרפואי המגיע לילדים יהיה הטוב ביותר".

 תמונה: אבי חיון/ דוברות הדסה  

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה