ישנה תוך כדי נהיגהשוטרי אגף התנועה בירושלים הבחינו אתמול (ג') בשעות הבוקר ברכב הנוסע בכביש מרכזי בדרום העיר כאשר תוך כדי נסיעה סטה במהירות ועבר מנתיב לנתיב תוך סיכון משתמשי הדרך. כשהתקרבו לרכב שעצר ברמזור נדהמו לגלות כי הנהגת ברכב ישנה

שוטרי אגף התנועה בירושלים הבחינו בנהגת שנסעה ברכב כשהיא רדומה. הדבר קרה אתמול בשעות הבוקר ברכב הנוסע בכביש מרכזי בדרום העיר כאשר הבחינו השוטרים ברכב שסטה במהירות ועבר מנתיב לנתיב תוך סיכון משתמשי הדרך. השוטרים התקרבו ועצרו בסמוך לרכב שעצר ברמזור.

כאמור, בשלב זה 'נדהמו' השוטרים לראות כי מי שיושבת מאחורי ההגה הינה נהגת ישנה. תוך זמן קצר כשהתחלף הרמזור לירוק 'התעוררה' הנהגת והמשיכה בנסיעה רק לאחר שהרכב מאחוריה צפר.
מיד לאחר מכן הנהגת עברה מנתיב לנתיב וכמעט פגעה בכלי רכב חונים. בשלב זה הורו לה השוטרים לעצור בצד הדרך.
השוטרים ניגשו אליה , נתנו לה בקבוק מים לשתות וביקשו ממנה לצאת מהרכב ולהתרענן.  הנהגת ציינה בפניהם שהיא בדרכה למקום עבודתה ושהיא עייפה.
השוטרים לא איפשרו לה להמשיך בנסיעה והמתינו איתה כחצי שעה. בזמן זה כאמור נתנו לה לשתות, לשטוף הפנים ומשהו מתוק. לאחר שהתרעננה הסבירו לה את המסוכנות שבנהיגה במצב של עייפות והסכנות הממשיות והמיידיות שבכך ונתנו לה דו"ח על נהיגה בחוסר זהירות.
הנהגת הבינה את חומרת המצב בו נהגה, הודתה לשוטרים על עזרתם ועל כך שהמתינו איתה עד שיכלה להמשיך בנסיעה. עוד ציינה כי בזכותם לא נפגעה ותוכל לשוב לילדיה בריאה ושלמה.
במשטרה שבים ומדגישים כי נהיגה בעייפות ובחוסר זהירות עלולה להוביל לפגיעה בחיי אדם. על כל מי שיושב מאחורי ההגה לוודא כי ביכולתו לנהוג בערנות מבלי לסכן את חייו וחיי נוספים. בסופו של יום כולנו רוצים לשוב לביתנו בריאים ושלמים.

תמונה: משה שי/ flash 90 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה