המשטרה פשטה על בית בושת במרכז העירהמשטרה פשטה על בית דירות במרכז העיר ששימש כבית בושת אשר הופעל במהלך השנה האחרונה על ידי בני זוג שהעסיקו 15 נשים. מפקד מחוז ירושלים הורה על סגירת המקום ל 30 יום בצו מינהלי

במהלך התקופה האחרונה נאסף מידע במשטרה לפיו בדירה במרכז העיר פעל בית בושת שהעסיק 15 נשים שנתנו שירותי מין.

כוח משטרה פשט על המקום ובו נעצר תושב ירושלים שעל פי החשד ניהל והפעיל את המקום, וכן 3 נשים שעסקו במתן שירותי זנות. בחיפוש שבוצע נתפס כסף מזומן, יומן שככל הנראה שימש לניהול המקום וכן מספר מכשירי סלולאר ששימשו, עפ"י החשד, את החשוד לקבלת שיחות מה'לקוחות'.
מיד עם כניסת המשטרה לדירה יצאו ממנה שלושה גברים שכשהבחינו במשטרה ניסו להימלט. הם עוכבו ונחקרו.
 
במקביל פשטה המשטרה על ביתו של החשוד בצפון העיר שם נעצרה אשתו שחשודה אף היא בגיוס הנשים ושידולן לזנות. בחיפוש שבוצע בדירה נתפסה כספת ובה סכום של כ 100,000 ש"ח במזומן ועוד עשרות אלפי שקלים בכסף זר במזומן. כלל החשודים (בני הזוג שהפעילו, ניהלו ושידלו נשים לעסוק בזנות) ושלוש נשים שעסקו בזנות במקום - נעצרו והובאו לחקירה.
 
ממצאי החקירה עולה כי המקום פעל כבית בושת מזה כשנה. בני הזוג פרסמו מודעות באתרי דרושים בשפה הרוסית וכן באתרי מין וכך איתרו הנשים להן שילמו במזומן. מיד עם מעצר החשודים חתם מפקד מחוז ירושלים על צו מינהלי להגבלת שימוש במקום, שתוקפו ל 30 יום.
 
כלל החשודים הובאו בפני בית המשפט אשר האריך את מעצרו של החשוד עד למחר. מעצרה של אשתו הוארך עד יום שישי והיא שוחררה בתנאים, ושלוש הנשים שוחררו בתנאים ע"י בית המשפט. 
 
במשטרה ציינו כי "לא יתכן שבבניין מגורים בו מתגוררות משפחות וילדים ינוהל בית בושת בו הועסקו נשים בזנות. הפעילות המבצעית, מעצר החשודים, חקירתם וסגירת המקום לאלתר הינם פועל יוצא של איסוף הממצאים והראיות שביססו את קיום העבירות החמורות. אנו נמשיך לפעול עד למיצוי הדין עם החשודים".

תמונה: משה שי/ flash 90 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה