מופע ה"חשפנות" של ח"כ טרכטנברג בכנסת - הזדהות עם הנשיםמשמר הכנסת מודד שמלות וחצאיות. משטרת האופנה של הכנסת מנעה את כניסתן של 6 יועצות פרלמנטריות בגלל אורך החצאית שלהן

מבקר המדינה הציע שהעוזרות יגיעו עם חצאיות עם מכפלות שיוכלו להוריד בשעת הצורך כדי להאריך את השמלות.

לאחרונה הכנסת ריעננה את קוד הלבוש הבאים לכנסת, ואסרה על הגעה עם חצאיות ושמלות מיני. 

המכתב שהופץ כולל את הקוד שהיה קיים קודם לכן: "לפי קוד הלבוש, יש להגיע לכנסת בלבוש הולם,  אין להופיע בלבוש שאינו מכבד את המשכן הכנסת ובכלל זה גופיות, חולצות בטן, מכנסים קצרים, חצאיות ושמלות קצרות, כפכפים וכיו"ב. כמו כן, אין להגיע בלבוש בעל כיתוב פוליטי".

יועצות פרלמנטריות נוספות לא הורשו להיכנס הבוקר (רביעי) למשכן הכנסת בשל שמלות וחצאיות קצרות מדי. מעניין איך משמר הכנסת מודד את אורך החצאית? האם הוא מצמיד את מכשיר המדידה לגופה של הנבדקת ? ומה יקרה אם חס וחלילה יגע ברגלה של הנבדקת?

במהלך מתכונן מראש, התייצבו יועצות רבות בכנסת בחצאיות ובשמלות. עד כה יותר מ-15 מהן עוכבו בכניסה למשכן ולא הורשו להיכנס. בשער הכנסת התפתחה המולה כשאל היועצות שעוכבו הצטרפו יועצים שסירבו להיכנס כאות מחאה.

אל המוחים התווסף ח"כ מנואל טרכטנברג מהמחנה הציוני, שפשט את חולצתו ונותר בגופיה לאחר שהעוזרת שלו נתבקשה להוריד את המעיל שלבשה, זאת כדי שיהיה ניתן לראות את אורך החצאית שלה. "אם אני יכול להיכנס ככה, אתן יכולות להיכנס ככה", אמר טרכטנברג ליועצות וזכה לתשואות.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה