אכיפה מוגברת: 34 דוחות על סך 1,000 ש"ח ניתנו אמש על עישון באצטדיון טדיעיריית ירושלים הכריזה מלחמה על העישון בניגוד לחוק באצטדיון טדי: במהלך המשחק אמש ניתנו 34 דוחות על סך 1,000 ש"ח כל אחד

עיריית ירושלים החליטה לשים סוף לתופעת העישון בזמן משחקים באצטדיון טדי שנעשה בניגוד לחוק ופוגע בצופים רבים. במהלך המשחק שהתקיים אתמול אליו הגיעו כ-25 אלף אוהדים, ביצע הפיקוח העירוני מבצע פעילות יזומה בהשתתפות 11 פקחי עירייה, לאכיפת איסור העישון במקומות ציבוריים. במהלך המשחק ניתנו 34 ברירות קנס, כל אחת על סך 1,000 ש"ח. כמו כן במהלך הפעילות סולקו שני רוכלים שפעלו במקום באופן לא חוקי והוחרמו 240 שקיות טרופית. 

מנהל אגף הפיקוח בעירייה, מאיר דדיה ציין כי "הפקחים בשטח פעלו במקצועיות וברגישות אל מול רבבות אוהדים משולהבים וביצעו אכיפה נחושה ובלתי מתפשרת נגד אלו שעישנו בניגוד לחוק אותם ניתן לראות גם בנתוני האכיפה המשמעותיים. אני  מאמין שבפעולות היזומות ובאכיפה יש כדי ליצור הרתעה ומניעת עישון  במהלך המשחקים".

עיריית ירושלים תמשיך לאכוף את איסור העישון במקומות ציבוריים ביתר שאת, הן באופן שוטף והן באמצעות מבצעי אכיפה יזומים במקומות שונים בעיר, זאת מתוך מטרה לשמור על בריאותם של האזרחים הרבים שאינם מעשנים ולהפוך את ירושלים לעיר נקייה לחלוטין מעישון במקומות ציבוריים.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה