משה ליאון בראיון לרדיו י-ם "יחד עם ראש העיר אוביל את ירושלים קדימה"חברי מועצת העיר משה ליאון ויעל ענתבי מצטרפים לסיעת "ירושלים תצליח מאוחדת" בראשות ניר ברקת. הסיעה המשותפת תיקרא "ירושלים תצליח מאוחדת", משה ליאון בראיון בלעדי לרדיו ירושלים: "יש לי הזדמנות לעשות הרבה יותר בקואליציה ואני אעשה זאת בתפקיד תיק המנהלים הקהילתיים "

ראש העיר ירושלים ניר ברקת ממשיך להרחיב את סיעתו "ירושלים תצליח", במועצת העיר. לאחרונה סיכם ראש העיר עם חבר מועצת העיר משה ליאון, על הצטרפותו של ליאון לקואליציה העירונית בעיריית ירושלים, כמו כן יצטרף ליאון גם כחבר בסיעתו של ראש העיר במועצת העיר. 

בנוסף לכך, ראש העיר וחברת מועצת העיר מטעם סיעת פ"ז (פסגת זאב על המפה), יעל ענתבי, סיכמו על הצטרפותה של ענתבי כחברה בסיעתו.

משה ליאון אמר היום (א') בראיון לרדיו ירושלים, בתכנית 'בדרך הביתה' עם שלום אורן " שנתיים ישבתי באופוזיציה, ראש העיר קרא לי לבוא לקחת חלק בעשייה למען תושבי ירושלים. סיעתי ואני מחוייבים כלפי תושבי ירושלים ופועלים למענם, ולכן החלטתי להצטרף לקואליציה של ראש העיר ניר ברקת ולהתאחד עם סיעתו במטרה שפעילותנו המשותפת תביא לקידומה של ירושלים. אני מברך את ראש העיר על צעד חשוב זה, ואנו נפעל בשותפות מלאה למען אחדותה של ירושלים ולמען כלל התושבים והשכונות. אני מקבל את תיק המנהלים הקהילתיים ואני חושב שבהחזקת התיק השזה אני אוכל לעשות לא מעט למען העיר ירושלים. אני וראש העיר ניישם ביחד הרבה דברים לטובת העיר והתושבים. המנהלים הקהילתיים זה תיק חזק מאוד, קיבלתי את ההחלטה והתייעצת גם עם חברי ליכוד וגם עם ח"כ אביגדור ליברמן והתקבלה ההחלטה. אין לנו שום סיכומים עתידיים ואינטרסים כאלה ואחרים, ויש כאן החלטה להרחיב את הקואליציה". משה התייחס גם לסערת פתיחת מתחם היס פלאנט בשבת ואמר "אני חושבת שצריך להשתדל לעשות הכל על מנת לשמור על הסטטוס קוו". 

עם הצטרפותם של ליאון וענתבי, הופכת הסיעה לגדולה ומשמעותית ומונה כעת 6 מנדטים במועצת העיר. הסיעה המשותפת תיקרא "ירושלים תצליח מאוחדת", והיא תפעל יחד עם סיעות 'הליכוד ביתנו' ו'פסגת זאב על המפה' כגוף אחד בשיתוף פעולה ובשותפות מלאה מתוך מטרה לחזק את ירושלים, לשפר את מצבה ולהיטיב עם האוכלוסייה הציונית, תוך כיבוד הדדי של אוכלוסיות העיר השונות. 

במסגרת ההסכם יחזיק ליאון בתיק המינהלים הקהילתיים, ישמש כיו"ר הוועדה למינהלים קהילתיים וכיו"ר הסיעה המשותפת. יעל ענתבי תמשיך להחזיק בתפקידיה במועצת העיר בהם תיק התכנון, מיגור אלימות וכן אומנות במרחב הציבורי ותמונה לסגנית ראש העיר עם פרישתו של מ"מ וסגן ראש העיר קובי כחלון מהעירייה בנובמבר הקרוב (מינוי אותו היתה אמורה לקבל על פי ההסכמים הקואליציוניים בחודש מאי הבא). 

ראש העיר ניר ברקת: "אני מברך את משה ליאון על הצטרפותו לקואליציה ולסיעת 'ירושלים תצליח' בראשותי, בפנינו עומדים אתגרים גדולים להמשך צמיחתה ושגשוגה ירושלים בהם  הגדלת תקציבי הממשלה, שיפור איכות החיים בתחומים השונים וההשקעות בשכונות העיר. אני בטוח שליאון יתגייס בכל כוחו וניסיונו לסייע לנו בקידום תחומים אלו. ברכות גם ליעל ענתבי על הצטרפותה לסיעת 'ירושלים תצליח מאוחדת' בראשותי, זאת מתוך ראיית עולם משותפת ומתוך כוונה אמיתית וכנה של סיעות המועצה הציוניות לשתף ביניהן פעולה באופן הדוק למען קידום העיר. ענתבי תמשיך לקדם מתוך הסיעה את התחומים החשובים עליהם אמונה ואני בטוח שתעשה זאת במקצועיות וחריצות. יעל שותפה מרכזית לקידומה בשנים האחרונות של שכונת פסגת זאב, בה אנחנו מתכננים השקעות רבות נוספות, ולצמיחתה של ירושלים כולה בתחומים רבים, אני מאחל לה הצלחה רבה".

חברת מועצת העיר יעל ענתבי: "חיבור  סיעת פז לסיעת ירושלים תצליח יוצרת סיעה גדולה שבמסגרתה ניתן יהיה לקדם נושאים בצורה מהירה וטובה יותר לטובת תושבי ירושלים. במסגרת הסיעה המאוחדת אמשיך להחזיק בתיקי התכנון, מיגור אלימות ואומנות במרחב הציבורי" .

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה