על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד יובל קדר, נהג הנאשם באופן כמעט יום יומי להתפרץ לעבר המתלוננת בצעקות ולהכותה. הוא נהג לאיים עליה באלימות ובין היתר אמר לה כי "ישבור לה את העצמות", "עוד מילה אחת אני נותן בוקס ואת עפה מפה", עוד איים הנאשם על המתלוננת כי יסלק אותה. הנאשם נהג להפעיל אלימות כלפי המתלוננת בדרך של סטירות בראשה, אגרופים ובעיטות בכל חלקי גופה והטחה לרצפה. במקרים בהם לא מלאה את דרישות הנאשם נאלצה המתלוננת לישון על הרצפה. בנוסף, דרש הנאשם לקיים "טקס שינה" קבוע יום יומי בכל יום מימות השנה כולל בימי נידתה של המתלוננת ואף בימים בהם קיים דימום והפרשה בנרתיק איבר המין. טקס השינה כלל אלימות מינית, אלימות פיסית והשפלות. בנוסף, נהג הנאשם לצעוק ולהפעיל אלימות גם כלפי ילדיו.

בכתב האישום צוין כי התנהגות הנאשם יצרה שליטה שלו במתלוננת באופן שהמתלוננת חיה בתחושה קבועה כי לה עצמה אין זכות דיבור ואין זכות להתנגד לדרישותיו והחלטותיו של הנאשם וכי עליה למלא אחר כל גחמותיו של הנאשם. המתלוננת ידעה כי אם לא תעשה כרצונו של הנאשם יפעיל כלפיה מסכת קללות, איומים ואלימות במשך שעות עד אשר תחדל מהתנגדותה ותקיים את הוראותיו.

המתלוננת נאלצה, נוכח התנהגותו הקשה של הנאשם כלפיה וכדי למנוע ממנו להתפרץ כלפיה ולהכות אותה, לבקש את סליחתו של הנאשם ולנסות לפייס אותו בכל עת שלא עמדה בדרישותיו או כשמעשיה לא מצאו חן בעיניו.

תמונה: flash 90/ יונתן סינדל