סגן ראש העיר, קובי כחלון פורש מתפקידו בעיריית ירושליםקובי כחלון, ממלא מקום וסגן ראש העיר הודיע כי יפרוש מתפקידו בעיריית ירושלים בחודש נובמבר הקרוב

קובי כחלון שמשמש גם כראש ועדת התכנון המקומית של עיריית ירושלים, הודיע לראש העיר, ניר ברקת על כוונתו לסיים את עבדותו בעיריית ירושלים בחודש נובמבר הקרוב. במכתבו כחלון ציין "בדיוק לפני 7 שנים גייסת אותי לשורותייך ובשיחתינו אז קבענו קדנציה בת 5 שנים, חמש השנים הללו חלפו במהירות, תוך שאנו, בכוחות משופתים מקדמים נושאים אסטרטגיים בעלי חשיבות רבה, נושאים תחבורתיים וכמובן את בניית העיר ופיתוח העסקים בה. הצומת בה בייתה הבחירות המונוציפליות. בנקודה זו חרף תכניותיי לפרוש, חשתי צורך עז להמשיך ולעמוד לימינך. כמו כן, סיכמנו על שרות של שנה נוספת, אלא שבתום השנה שוב נקראתי לדגל- המשכתי עד הלום".

ראש העיר ירושלים ניר ברקת הגיב על פרישתו של קובי כחלון: " בשם תושבי ירושלים אני מודה לקובי כחלון על שבע שנות עשיה רבה למען ירושלים ובנייתה של העיר. לקובי זכויות רבות בתנופה שחווה העיר בשנים האחרונות: קריית הספורט הבינלאומית, רובע העסקים בכניסה לעיר, הארכת כביש בגין, פארקים ומוסדות תרבות חדשים ופרויקטים רבים אחרים. קובי הכניס לעירייה סטנדרטים חדשים והוביל רפורמות משמעותיות ברישוי ובניה של קיצור תורים וייעול הביורוקרטיה למען התושבים. מעל הכל קובי הוא חבר אישי ושותף אמיתי ומלא לדרך יצאנו יחד להחזרת ירושלים למקומה הראוי כבירת ישראל. אין  לי ספק שקובי ימשיך גם בעתיד להיות חבר אמת שלי ושל ירושלים. אני מקבל את בקשתו להקדיש את זמנו למשפחתו אחרי שנים רבות של עשיה ומאחל לו בשם תושבי ירושלים הצלחה רבה בכל אשר יפנה. תפקידיו של קובי כחלון יועברו באופן מסודר החל מנובמבר בהתאם להסכמים הקואליציוניים, לראש העיר ירושלים וחברי סיעת ירושלים תצליח".

תמונה: flash 90 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה