עובדת עיריית ירושלים קיבלה זימון לשימוע בעקבות פוסט בפייסבוקעובדת עירייה זומנה לשיחת בירור בעקבות מה שכתבה בפוסט בחשבון הפייסבוק האישי שלה, אותה עובדת שעבדה בעבר עם סגנית ראש העיר, רחל עזריה טוענת שהפקירה אותה בשל היותה אישה, בפוסט נכתב "ברגע שהתחלתי לעשות צעד שיקדם אותי נתקלתי בחוסן פרגון מצידה של רחל"

הפוסט שגרר שיחת בירור מצד העירייה נכתב ביום שישי האחרון, עיריית ירושלים זימנה את העובדת בטענה שאותה התבטאות בפומבי נעשית בצורה שאינה הולמת את תפקידה ומעמדה כעובדת עירייה ומנוגדת לכללי האתיקה ולנהלי המשמעת".

בפוסט של אותה עובדת נכתבו דברים כנגד סגנית ראש העיר ומועמדת ברשימת "כולנו" בבחירות הקרובות "אני בת 31 ואם לשני ילדים בעלת תואר ראשון וכעת התחלתי ללמוד תואר שני (..) בשנה האחרונה ניהלתי את הלשכה של סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק מעמד האישה בעיריית ירושלים. לא הייתה לי הכרות קודמת איתה, אני רק יכולה לספר שהבנתי שאני נכנסת למשרד המנוהל על ידי אישה שתומכת הקריירה והנשים, שמקדמת את האג'נדה ושיהיה מעניין להיות עדה לעשייה שלה. לצערי לא כך היה ולא זו היא שמצטיירת בפני רבים. ברגע שהצלחתי להרים ראשי, לעשות צעד שיקדם אותי בחיים וללמוד לתואר שני. נתקלתי בחוסר פרגון מזעזע מצדה. יש חוסר פרגון ויש חוסר פרגון במקרה הזה פשוט הפכתי בין רגע לעובדת הכי גרועה שיש, "שזוכה" להשמצות מצדה על התפקוד שלי בכל מחלקת משאבי אנוש בעיריית ירושלים. היא (רחל) הייתה חדורת מטרה להוציא אותי מהתפקיד היות שבעקבות לימודיי נאלצתי להיעדר יום אחד בשבוע מהעבודה. לרגע היא לא עצרה וחשבה שישי כאן בצד השני עובדת, אישה, אימא שעשתה עבודתה נאמנה וכל רצונה ללמוד ולהתקדם. ושוב היא לא עצרה וחשבה שמדובר בעובדת שתצטרך להתמודד עם ההשמצות שלה במערכת שבה היא עובדת". 

כזכור אתמול פוטר דוברו של ח"כ אבי וורצמן לאחר שכתב דברים על ח"כ שולי מועלם. 

מהעירייה נמסר בתגובה כי "העובדת לא הוזמנה לשיחת נזיפה אלא לשיחה בה ניתנה לה האפשרות להציג את טענותיה וכן הובהר לה כי באם יש תלונות על המעביד ותנאי העבודה עליה לפנות לעירייה לבירורן ולא לפרסמן באופן פומבי הנוגד את כללי המשמעת החלים על העובדים. יש להדגיש כי בעירייה קיימת מחלקה לטיפול בתלונות עובדים, כל עובד ראשי לפנות אליה בכל תלונה והיא נבדקת לעומק. 

יצחק פינדרוס, חבר מועצת העיר "על פניו זה נשמע סיפור מוזר מאוד, ויכוח בין עובד ומעביד וזה ויכוח לגיטימי ואני חושב שאנשים איבדו פרופורציות על כך שהזמינו אותה לשימוע. יכול להיות שרחל צודקת אבל מכן ועד עברות משמעת הדרך היא ארוכה".

 

תמונה: flash 90 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה