חשד לחטיפה ומעשה מגונה בילדה בת 7תושב ירושלים בן 48 נעצר בחשד כי חטף וביצע מעשה מגונה בילדה בת 7 לאחר שפיתה אותה באמצעות ממתקים והסיע אותה ברכבו אל יער מבודד באזור בית שמש שם ביצע את זממו

משטרת אשדוד במרחב לכיש עצרה ביום ה' בשעות הערב תושב ירושלים בן 48 בחשד כי חטף וביצע מעשה מגונה בילדה בת 7, החשוד נעצר לאחר חקירה מואצת של צוות חקירה מיוחד שהוקם במרחב לכיש.

ביום שלישי לפני כן, בשעות הצהרים דווח למשטרת אשדוד כי בחורשה סמוך לבית שמש נמצאה ילדה כבת 7 שככל הנראה נחטפה בעיר אשדוד. הילדה נמצאה בוכה ומבוהלת והועברה לבני משפחתה.

לאור חומרת האירוע מינה מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי צוות חקירה מיוחד בתחנת אשדוד ובעקבות חקירת ילדים דחופה שנערכה לילדה התברר כי נחטפה ע"י אדם שאינו מוכר לה בעת שהמתינה להסעה בסיום לימודיה בבית ספר באשדוד. הגבר פיתה את הילדה באמצעות ממתקים ולאחר שעלתה למכוניתו, הסיע את הילדה לעבר חורשה באזור בית שמש שם ביצע בה על פי החשד מעשים מגונים. הגבר השאיר את הילדה לבדה בחורשה וזו הגיעה לכביש ראשי סמוך וזעקה לעזרה.

מרגע קבלת התלונה אודות המקרה החמור ועד מעצרו של החשוד במעשה פעל צוות החקירה באופן אינטנסיבי על מנת להביא למעצרו של החשוד וביום חמישי בשעות הערב נעצר כאמור החשוד והובא לחקירה בה קשר עצמו למקרה.  בית משפט השלום באשדוד האריך ביום ו' את מעצרו של החשוד עד ליום חמישי הקרוב.  חקירתו נמשכת ומלווה ע"י פרקליטות מחוז דרום.

מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי התייחס לאירוע החמור של חטיפת הילדה וביצוע עבירות מין ע"פ החשד ע"י בגיר, ואמר כי "זהו החלום בלהות של כל הורה, חובתנו כמשטרה האמונה על שלומו ובטחונו של הציבור לעשות כל שעל ידה לתפוס את אותם חשודים מסוכנים המטילים אימתם על הציבור ולמנוע מהם להסתובב בחופשיות בחיפוש ואיתור קורבנות ילדים תמימים ורכים נוספים, אשר על כן מיד עם היוודע המקרה הנחתי את ממ"ר לכיש ואת כל יחידות המחוז לפעול במהירות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומודיעין לאיתור ומעצר החשוד, נכין תשתית ראייתית מוצקה ע"מ למנוע שחרורו של החשוד והרחקתו מהחברה לתקופה ממושכת, נמשיך ללוות את הילדה שנפגעה ומשפחתה תוך שילוב ותיאום עם גורמי הרווחה והחינוך כדי לנסות כמה שניתן להחזירם למסלול החיים".

 

תמונה: flash 90


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה