כצפוי: לבני התפטרה מהכנסתאחרי 13 שנים בכנסת ישראל, ציפי לבני הודיעה היום כי היא פורשת. למרות זאת, לבני לא אמרה את המילה האחרונה ומתכוונת להישאר בחיים הפוליטיים: "לא מצטערת שלא הסכמתי למכור את המדינה לחרדים"

פלאש 90
 זה היה באוויר מאז הפסידה בפריימריז של מפלגת קדימה, והיום זה קרה: ציפי לבני התפטרה מהכנסת.
 
לפני כמספר שבועות הפסידה לשאול מופז את הנהגת המפלגה ומאז עלו לא מעט שמועות בנוגע לתוכניותיה של לבני. היום בצהריים היא כינסה מסיבת עיתונאים והודיעה סופית על החלטתה.
 
בפתיחת דבריה אמרה לבני: "ביקשתי להביא פוליטיקה אחרת, כזאת המעדיפה את העקרונות על פני הכסא, פוליטיקה נטולת ציניות. פעלתי על פי אותם עקרונות ואעשה זאת בכל מקום בו אהיה."
 
לבני לא וויתרה על עקיצה לחבריה לכנסת ואמרה: "אני לא מצטערת שסירבתי להיכנע בסחטנות פוליטית ושלא הסכמתי לספסר בכספי מדינה, ואני לא מצטערת שלא הסכמתי למכור את המדינה לחרדים, ואני לא מצטערת שלא הסכמתי להיות שותפה לקואליציה הנוכחית שמדרדרת את מדינת ישראל, למרות המחיר האישי הכבד ששילמתי גם על ההחלטה הזאת, ואני לא מצטערת על הנושא המרכזי שקידמתי."
 
את מקומה של לבני בכנסת יתפוס יובל צלנר הצעיר, בן 34 בלבד. צלנר מוכר גם בתור בן זוגה לחיים של דפנה שחר, האקסית של עודד קטש ואם ביתו.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה