חברי הכנסת מצביעים לבחירת "ים המלח" לשבעת פלאי עולםיושב ראש הכנסת ראובן רבלין קרה לחברי הכנסת להתגייס למען ים המלח ולהשתתף בלי יוצא מן הכלל בהצבעה הבין-לאומית לבחירתם של "שבעת פלאי עולם הטבע". ההצבעה תסתיים ב11.11, וניתן עדיין להצביע דרך האינטרנט

חברי הכנסת מצביעים בעמדת ההצבעה בכנסת
12 יום לפני סיום תחרות שבעת פלאי עולם הטבע, בה מתמודד ים המלח הישראלי, מול 27 אתרי טבע מרחבי העולם, קרא היום (שני) יו"ר הכנסת, ראובן (רובי) רבלין, לחברי הבית ואורחי המשכן, להצביע עבור הים בתחרות.

 ים המלח נמצא בין 28 המתמודדים הסופיים בתחרות הבינלאומית לבחירת שבעת פלאי עולם הטבע. על פי נתוני הקרן המקיימת את התחרות, עד לסיום התחרות בתאריך 11.11.11, צפויים להצביע כמיליארד איש מכל רחבי העולם בעד מועמדיהם המועדפים. בין המתחרים: הגראנד קניון, מחסום השונית הגדלה של אוסטרליה, המאלדיבים, הגלאפגוס, האמזונס ועוד. על פי ההערכות, זקוק ים המלח, לבין 300-ל-400 מיליון הצבעות בכדי שישתלב בשביעייה הסופית וכל קול חשוב.

 

יו"ר הכנסת ראובן ריבלין הדגיש את חשיבות ההצבעה עבור ים המלח: "ים המלח הוא מקום מהמופלאים בעולם ונכס לאומי של כולנו. הכנסת מבקשת לבטא בדוגמא אישית את חשיבות ההצבעה עבור ים המלח. אני קורא לעם ישראל להצביע עבור ים המלח. יש המון פלאי טבע בעולם אך ים המלח יש רק אחד", אמר ריבלין.

 

שר התיירות סטס מיסז'ניקוב קורא לכל תושבי ישראל להצביע עבור ים המלח, ולעודד את קרוביהם וחבריהם בעולם להצטרף להצבעה, ולהוביל את ים המלח לזכייה בתואר המכובד. "זכייה בתחרות תייחד את מוצר התיירות של ישראל ותביא להשקעה ולשיפור מצבו של הים והאזור, לביקורם של עוד מאות אלפי תיירים בארץ, לשיפור הכלכלה והתעסוקה באזור ים המלח ובישראל בכלל ולשיפור תדמית ישראל בעולם. לכו להצביע". 

 

עבור ים המלח ניתן להצביע בדרכים הבאות: מסרון למספר 2244 עם המילים ים המלח (בעברית, ערבית או אנגלית), אתר משרד התיירות  www.goisrael.com, האתר הייעודי לבחירת ים המלח www.votedeadsea.com, אתר התחרות www.n7w.com, קישורים נוספים נמצאים בפייסבוק, טוויטר ואתרי אינטרנט נוספים. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה