תנופת שיפורים ברשת החשמל בירושליםעיריית ירושלים בשיתוף חברת החשמל, החלה במהלך רחב היקף של שיפור רשת החשמל ברחבי העיר, במטרה לספק חשמל אמין, זמין ואיכותי לכלל תושבי העיר

עיריית ירושלים בשיתוף חברת החשמל מבצעות בימים אלה פרויקט לשדרוג איכות אספקת החשמל לתושבי העיר. על רקע אירועי מזג האויר בשבועות הקודמים, יושם דגש על האזורים בהם היו עומסים כבדים במיוחד בביקוש לחשמל.

צילום: חברת חשמל

במסגרת מהלך שדרוג מערכת החשמל, יוספו שנאים, יתווספו חדרי טרנספורמציה, ויוחלפו רשתות בשכונות רמות, קריית יובל, מאה שערים, בר אילן, בוכרים, עין כרם ובית הכרם. כל זאת, על מנת לשדרג את אספקת החשמל באזורים הללו. כמו כן, בוצעו סריקות יזומות לאורך רשתות החשמל על מנת לגלות מפגעים שונים העלולים לגרום פגיעה ונזק לרשתות החשמל בימי חורף סוערים.

מהלך שיפור רשת החשמל ברחבי העיר, מהווה חלק ממדיניות ראש העיר ירושלים, משה ליאון. לשיפור איכות החיים בעיר וטיפול כולל בתשתית. עבודות שיפור החשמל בשכונות יבוצעו בכוחות מתוגברים על מנת להגיע לתוצאות יעילות ומהירות. בהמשך, יבוצעו שיפורים ברשת החשמל בשכונות נוספות בעיר.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "עיריית ירושלים מייחסת חשיבות רבה לשיפור רשת החשמל ברחבי העיר במטרה לשמור על רציפות אספקתו כל העת. אנו בתהליך רציף של קידום ושדרוג תשתיות החשמל ובמקביל אנו מקדמים תוכניות של התייעלות אנרגטית בעיר ושימוש באנרגיה ירוקה למען ולרווחת תושבי העיר ירושלים. אני מודה לחברת החשמל על ההירתמות והשותפות".

צילום: חברת חשמל

מנהל אגף רשת ירושלים והנגב בחברת החשמל, משה כהן: "אנחנו מחויבים לספק חשמל אמין, זמין ואיכותי לתושבים ולפיכך פועלים ללא לאות לשדרג את מערכת החשמל ולתקן במהירה נזקים, בעיקר בשל חפירות קבלנים ומזג אוויר קיצון"


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה