שירות התחבורה הציבורית לכותל יפעל במשך כל שעות הלילההשירות יינתן לכל ימי הסליחות וחגי תשרי, עד למוצאי הושענא רבה, כ' בתשרי תשפ"ב, 26.9.21. לפי התוכנית, קוויים 1 ו-3 יפעלו בתדירות של כל 10 דקות וקו 2 כל 20-15 דקות

צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

לאחר לחצים רבים ובקשות מצד ראש העיר ירושלים, משה ליאון, והביקוש מצד ציבור מבקרי הכותל והמתפללים בו והירתמות חברות אגד וסופרבוס, החל ממוצאי שבת הקרוב, כ' באלול תשפ"א, 28.08.21, יוארך השירות של קווי הכותל לכל שעות הלילה.

השירות יינתן לכל ימי הסליחות וחגי תשרי, עד למוצאי הושענא רבה, כ' בתשרי תשפ"ב, 26.9.21. לפי התוכנית, קוויים 1 ו-3 יפעלו בתדירות של כל 10 דקות וקו 2 כל 20-15 דקות.

מניסיון השנים הקודמות, עולה כי הציבור הירושלמי והמבקרים בעיר מעוניינים לפקוד את הכותל המערבי לתפילה גם בשעות הלילה ולא רק בשעות היום. בעיקר נכון הדבר לימי הרחמים והסליחות, כאשר מתקיימים מנייני סליחות ברחבת הכותל, ובחול המועד סוכות, כאשר רבים עולים לרגל להתפלל במקום.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני שמח לבשר לרווחת המתפללים שהצלחנו להאריך את שעות הפעילות של הקו לכותל. בימי הסליחות הביקוש רב והצורך יענה על הביקוש".

צוות תכנית אב לתחבורה בירושלים נמסר כי: "אנו שמחים על האפשרות לתת את השירות הרצוי לכלל הציבור ומודים לחברות אגד וסופרבוס על התגייסותן למען המטרה."

למידע נוסף מוקד כל קו 8787*


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה