רחוב בצלאל עובר שדרוגהעבודות, שכוללות ריצוף המדרכות, קרצוף וריבוד הכביש, טיפול בצמחייה, טיפול ברחבות הפתוחות שלאורך הרחוב והתקנת עמודי מחסום ומעקות בטיחות לאורך הרחוב, ימשכו כארבעה חודשים. משה ליאון: "מטרת השדרוגים היא להביא את רחובות העיר לסטנדרט גבוה מאד, שיהיה ראוי לתושבינו ולמבקרים הרבים בעיר".


האגף לשיפור פני העיר בעיריית ירושלים בשיתוף רובע מרכז העיר החלו בביצוע שדרוג רחוב בצלאל.

לראש העיר, משה ליאון שהנחה את אגפי העירייה לבצע השדרוג הוכנה פרוגרמה מפורטת לביצוע העבודה שכוללת ריצוף המדרכות, קרצוף וריבוד הכביש, טיפול בצמחייה, טיפול ברחבות הפתוחות שלאורך הרחוב, שדרוג תאורת הרחוב, התקנת עמודי מחסום ומעקות בטיחות לאורך הרחוב  ויוצב ריהוט רחוב . 

צילום: ד"ר אופיר לנג

העבודות מתבצעות בתיאום עם המנהל הקהילתי.

שדרוג הרחוב ישפר משמעותית את חזותו של הרחוב וישפר את הבטיחות ברחוב.

ראש העיר, משה ליאון: "אני מברך על שדרוג רחוב בצלאל למען התושבים, זהו רחוב נוסף שישודרג במסגרת התוכנית שהוכנה ואותה אישרתי. מטרת השדרוגים היא להביא את רחובות העיר לסטנדרט גבוה מאד, שיהיה ראוי לתושבינו ולמבקרים הרבים בעיר. כל רחוב ישודרג בכביש, במדרכות שיהיו מאבנים משולבות, בספסלים לרווחת התושב, בגינון ראוי וברמזורים חכמים."

צילום: ד"ר אופיר לנג

מנהל רובע מרכז העיר, יובל יעקב סיפר "בהתאם להנחיית ראש העיר לשדרוג הרחובות במרכז העיר הכנו תוכנית מפורטת לטיפול ברחוב בצלאל שהוא אחד מהכניסות המרכזיות למרכז העיר שבו קיים נפח תנועה גדול ושל כלי רכב ותנועת הולכי רגל  במהלך היום, כמו גם אירועי ספורט כגון: המרתון וצעדות  המתקיימות לאורך השנה .הצלחנו להתגבר בדרכים יצירתיות על המגבלות הפיזיות ברחוב ואנו עושים את כל המאמצים לקצר את לוח הזמנים לעבודות ולצמצם את ההפרעה לדיירי הרחוב."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה