פנים חדשות למרכז המסחרי בגבעת מרדכיהמרכז המסחרי בשכונת גבעת מרדכי שודרג בהשקעה של כ-1.5 מיליון שקל.

עיריית ירושלים, באמצעות האגף לקידום עסקים וחברת עדן, השלימה בימים אלה את שדרוג המרכז המסחרי בשכונת גבעת מרדכי. בשדרוג המרכז הושקעו כ-1.5 מיליון שקל.

צילום: ארנון בוסאני

בהנחיית ראש העיר ירושלים, משה ליאון, העלתה העירייה את הסטנדרט לשדרוג המרכזים המסחריים בשכונות השונות, אשר באים לידי ביטוי במרחב הציבורי בסביבת העסק ולראשונה גם בשדרוג חלונות הראווה וחזיתות העסקים במימון עירוני מלא.

במסגרת השדרוג ברחוב שח"ל, בוצעו עבודות הנגשה של גן המשחקים הממוקם מעל המרכז המסחרי ונבנה מעבר מגן המשחקים למרכז המסחרי, מעבר שגם יגביר את התנועה והפעילות בעסקים. כמו כן, המרכז כולו רוצף מחדש, הוקמה פרגולה חדישה במקום, נבנה מעבר נגיש חדש ותקני וכן נבנה מחדש החיבור בין המפלסים. בנוסף, הוצבו ספסלים ובר ישיבה ייחודי, הוחלפו שלטי בתי העסק והושם דגש על חלונות הראווה של בתי העסק, שעוצבו בתיאום מלא עם כל בעל עסק.

מתוך רצון לשמור על מרחב פתוח ונקי, מדיניות הוצאת הסחורה עודכנה, והמרחב הפך להיות יותר נגיש, פתוח, נקי ומזמין לקהל הלקוחות.

צילום: ארנון בוסאני

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני רוצה לראות את גני המשחקים, הפארקים והמרכזים המסחריים מלאים בילדים, בהורים ואורחים המגיעים לירושלים, בכל רחבי העיר וגם במרכזים המסחריים 'הקטנים' יותר. עיריית ירושלים תמשיך לשפר ולשדרג את המרחבים הציבוריים ואת המרכזים המסחריים, שיהיו מונגשים ושיתאפשר גם לשוטט במקום, לשחק עם הילדים בגן המשחקים ולשלב הנאה וזמן האיכות עם הקטנטנים עם קניות במרכזים המסחריים."

חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק תיק קידום עסקים, יהודה בן יוסף: "מתחילת הקדנציה כמחזיק תיק קידום עסקים, הצגתי לראש העיר את חזוני בנוגע לשדרוג המרכזים המסחריים בשכונות, ואנו מובילים זאת ביד רמה. לאחר עבודה מאומצת של האגף לקידום עסקים ולאחר שנעשה שיתוף ציבור עם התושבים ובעלי העסקים, חנכנו היום את שדרוג המרכז המסחרי בגבעת מרדכי. שדרוג מרכזים מסחריים גורמים להפיכתם למרכזי חיים בשכונות ולחיזוק העסקים המקומיים. אמשיך לפעול למען רווחת התושבים ובעלי העסקים בכל עת".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה