נשארים בבית. ביחדעיריית ירושלים פתחה אתר חדש וייעודי עם חומר רב ופעילויות מותאמות לילדי הגן בגילאי 3-6

למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: קובי גדעון / פלאש 90)

עיריית ירושלים באמצעות מחלקת גני הילדים פעלה בשבוע האחרון להעלאת חומר רב ופעילויות מותאמות לילדי הגן בגילאי 3-6, באמצעות אתר חדש וייעודי. להלן קישור לאתר הייעודי "נשארים בבית. ביחד": http://www.jerusalemgan.com/

נערך שאלון מיפוי לצוותי גן, בדגש על איתור צרכים בתחומי הזנה, רווחה, סיוע דיגיטלי ביצירת קשר, הנגשת שפה על מגוון תכנים, ובהתאם לכך ניתנו מענים לילדים, הורים וצוותי גן.

מידע מקורי הועבר לאתר החדש של מחלקת גני ילדים, באתר האינטרנט העירוני, עבור ילדים והורים - כמו יצירה, סרטונים, שעות סיפור ועוד.

עד-כה נספרו כ- 14,500 כניסות לאתר החדש, כאשר מתוכנם 54% נשארו באתר זמן ממושך. יש לציין כי באתר מועלים מידי יום תכנים מקוריים במגוון שפות.

בנוסף, לאור המצב המיוחד, שודרה בלייב באתר תכנית שאלות ותשובות עם היועצת המשפחתית אלי זוהר-ניב. במסגרת התכנית עלו הנושאים: איך לתווך לילדים הרכים את המצב המיוחד? איך מנסים לשמור על שגרת היום? איפה אפר לוותר ולשחרר טיפה...? ועוד מענה למגוון שאלות שהעלו ההורים.

ראש העיר, משה ליאון: "אנו במצב מאתגר ועושים מאמצים רבים להקל ככל שניתן על תושבי העיר. הפעילות המתוקשבת היא חלק מרכזי בכך. אני מבטיח לכולנו שנעבור את התקופה הזו יחד, ובהצלחה. ערבות הדדית, סיוע איש לרעהו, ועירייה שלמה שעומדת לצידכם".

 

הלייב נעשה בשיתוף מחלקת גני הילדים, המחלקה לגיל הרך, יחידת ההורות ובית הספר להורים במינהל חינוך ירושלים. להלן קישור: https://www.facebook.com/tzuzikimJLM/videos/2598568550464306/

 

היום תועלה לאתר שעת סיפור עם ראש העיר, משה ליאון – שיקרא לילדי הגיל הרך סיפור.

 

מצ"ב לינק לסרטונים של צוותי גן ששומרים על קשר עם המשפחות והילדים ומייעצים להורים: https://www.youtube.com/playlist?list=PLl-BtC8pNZRzik8rs8PYUtKUiysOvX8s3


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה