השנה מכירת ארבעת המינים בירושלים דרך משאיות



לקראת חג הסוכות, ביוזמת ראש העיר ירושלים, משה ליאון, עשרות משאיות יפרסו ברחבי השכונות בירושלים ויקלו על התושבים לרכוש סט של ארבעת המינים בצורה בטיחותית ומצילת חיים

צילום: דוד כהן/פלאש 90
בשעות האחרונות, הודיע ראש העיר ירושלים, משה ליאון, כי כל סוחר המעוניין למכור את ארבעת המינים בשכונות באמצעות משאית בלבד, יקבל תמיכה מלאה של העירייה, פיקוח צמוד ותיאום מול המשטרה. 

ראש העיר הנחה את המנהלים הקהילתיים לרכז את בקשות הסוחרים למכור ארבעה מינים באמצעות משאיות ניידות שיעברו בין השכונות והרחובות, ולסייע להם בהנפקת האישורים ובליווי של אגף הפיקוח של העירייה. 

המכירה תתאפשר רק בתאום עם הפיקוח העירוני.

היוזמה נולדה על מנת לאפשר פריסת המשאיות רחבה ככל הניתן ולצמצם באופן משמעותי את ההתקהלויות בחנויות ארבעת המינים. 

סוחרים המעוניינים להפעיל משאיות בתיאום עם צוות הפיקוח יכולים לפנות למנהלי המנהלים הקהילתיים בירושלים או למחלקת הפיקוח בעיריית ירושלים במספר טלפון-  0542340008 ולקבל את השירות. 

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "האופציה היחידה לצמצם התקהלויות מסכנות חיים היא באמצעות ביזור רחב של נקודות המכירה. אני קורא לסוחרים להעביר את נקודות המכירה למשאיות ניידות שייתנו את השירות בכל רחוב באופן פרטני ולקהל הירושלמי לקנות ארבעה מינים רק במקומות בטוחים, ומנצל את ההזדמנות לאחל לכל תושבי ירושלים: חג שמח".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה