לקראת מרתון ווינר 2022 בירושלים: שירותים חדשים נוספו לגן סאקרעיריית ירושלים הקימה שירותים ציבוריים נוספים בגן סאקר. זאת, כחלק מהמדיניות העירונית הפועלת לרווחת התושבים והאורחים העולים לבירה וכמובן למשתתפי מרתון ווינר ירושלים 2022 ואירועים רבים ומגוונים בהיקף רחב של משתתפים

עיריית ירושלים פעלה ופועלת להקים שירותים ציבוריים בכל רחבי העיר, מזרח ומערב. נכון להיום, ברחבי העיר קיימים 65 מבני שירותים ציבוריים, מתוכם נוספו 8 מבני חדשים במהלך שנת 2021 ושודרגו עשרות תאי שירותים. עד סוף שנת 2022, יותקנו 10 מבנים חדשים נוספים.

צילום: דוברות עיריית ירושלים

בין השירותים שהותקנו במרחב הציבורי, קיימים שני מבנים של שירותים אוטומטיים מתקדמים ביותר, המעוצבים ברמה גבוהה ומבצעים שטיפה ניקוי וחיטוי באופן אוטומטי. השירותים ממוקמים בכיכר חשין וברחוב בוש.

צילום: דוברות המשטרה

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "שירותים ציבוריים הם לא מותרות. אנו כעירייה קשובים ופתוחים לצרכי התושבים והקהל הרחב המגיע לירושלים ועושים הכל על-מנת להנעים את השהייה במרחב הציבורי ולספק את השירותים הנדרשים תרתי משמע. דעיכתו של גל הקורונה מביא איתו עלייה משמעותית של אורחים ותיירים לבירת ישראל, ולצורך כך הנחתי את הגורמים המקצועיים בעירייה להוסיף ולהרחיב את מספר תאי השירותים הציבוריים ברחבי העיר, בדגש על מקומות תיירותיים ודגש על ניקיון ונוחות למשתמשים."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה