פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד שמואל חיים שחר, בן 22, בגין עבירות מין שביצע בילד בן 13 בזמן שעבד כמדריך בפנימייה בה הילד חוסה. על פי כתב האישום, בשעת הלילה, כאשר ליווה את הילד לשירותים, ביצע בו הנאשם עבירות מין בהיותו אחראי עליו ובאחד המקרים איים עליו שאם יספר על מעשיו יכה אותו.

ראשיתה של החקירה בתלונה שהוגשה במרכז השרות החרדי שהקימה המשטרה בירושלים, במהלכה עלה החשד לביצוען של עבירות מין בקטין כבן 13 הלומד ושוהה במוסד חינוכי בירושלים, ע"י אחד המדריכים העובדים במקום.
במהלך חקירה סמויה של בלשי וחוקרי המשטרה, התחזק החשד נגד החשוד (22, ירושלים), בכך שבשעת לילה במהלך חודש דצמבר, העיר החשוד את הקטין משנתו ולקח אותו לחדר השירותים, שם עפ"י החשד ביצע בו עבירות מין. הוא נעצר לחקירה בחשד לעבירות של מעשה מגונה ומעשה סדום בקטין שטרם מלאו לו 16.
חקירת המשטרה הבשילה כאמור במהרה לכדי הגשת כתב אישום נגד החשוד, שצפוי להיות מוגש היום ע"י הפרקליטות בגין עבירות המין החמורות שביצע בקטין, במסגרת דיון בעניינו בבית המשפט.
לתשומת ליבכם, חל איסור פרסום שמו של הקטין נפגע העבירה וכן איסור פרסום המסגרת החינוכית בה אירע האירוע.
מרכז השרות החרדי, הוקם מתוך חשיבה להנגיש את שירותי המשטרה למגזר החרדי ע"י פריסתם של מש"קים הפועלים באופן ישיר מול האוכלוסייה, הן על מנת לטפל בעבירות השונות והן לשיפור מרקם החיים.