כתב אישום נגד חשוד שביצע מעשים מגונים בקטיניםמשטרת ישראל השלימה חקירת חשוד שנעצר מוקדם יותר החודש בגין ביצוע עבירות מין כלפי קטינים. היום הוגשה נגדו הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום

תמונה של הסמים, כלי עישון וכונן מחשבים שנתפסו בבית החשוד. צילום: דוברות המשטרה.

ראשית החקירה המשטרתית, עם קבלת תלונה במשטרה על ידי אמא של קטין (11) מאזור ירושלים לפני מספר שבועות, על כך שמכר של המשפחה ביצע בקטין מעשים מגונים.

במהלך החקירה, עלה חשד לביצוע עבירות כלפי קורבנות נוספים.

בפעולות חקירה מגוונות ומקצועיות שביצעו חוקרי תחנת שפט במחוז ירושלים, הצליחו החוקרים לאתר קורבנות נוספים והחשוד (22) תושב ירושלים, נעצר ע״י המשטרה בתאריך 12.12.21.

בחיפוש בביתו, נתפס חומר החשוד כסם מסוג קנאביס.

מוקדם יותר החודש, פרסמה המשטרה את זהותו לציבור בכדי לעודד מתלוננים נוספים שנפלו קורבן לעבירות המין שביצע החשוד להגיע למשטרה ולהגיש בתלונה.

באמצעות מגוון פעולות חקירה, אותרו מספר רב של מקרים בהם עפ״י החשד קטינים שנפלו קורבן למעשים החמורים של החשוד. חוקרי המשטרה פעלו בשבועות האחרונים לאסוף ראיות כנגד החשוד בגין עבירות מין חמורות, החל ממעשים מגונים וכלה במעשה סדום.

מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט מעת לעת ועם סיום חקירת המשטרה, הוגשה היום הצהרת תובע על ידי פרקליטות מחוז ירושלים. בימ״ש האריך את מעצרו של החשוד עד ליום 30.12.21 וצפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום.

משטרת ישראל תמשיך לפעול להגנה על ילדים ובני נוער בכל מקום ולחתור למיצוי הדין עם עבריינים שינסו לפגוע בהם.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה