חניונים חינם לתושבי מרכז העירבעקבות מצוקת החנייה של תושבי מרכז העיר- עיריית ירושלים הגיעה להסכמות אל מול מספר חניונים ציבוריים, להסדר חניית ערב לתושבים בעלי תו חניה

חניון. ארכיון: פלאש 90
עיריית ירושלים מודיעה כי במסגרת המאמצים להקטנת מצוקת החנייה לתושבי מרכז העיר (בעלי תו איזורי 5 או 6) הצליח אגף החנייה, למען ולטובת התושבים, להגיע להסכמות אל מול מספר חניונים ציבוריים במרכז העיר, להסדר חניית ערב לתושבים בעלי תו חניה.
במסגרת ההסדר תושבים בעלי תו חניה 5 או 6 יוכלו לחנות בחינם בשעות הערב בחניונים הבאים:
 
חניון מכללת הדסה- אשר ממוקם ברחוב הרב קוק פינת הנביאים, יאפשר חניית ערב ללא תשלום החל מהשעה 21:00 ועד 7:00 למחרת בימים א'-ה' בלבד.(לא כולל יום שישי שבו החניון סגור).
 הסדר זה יתחיל בתחילת אוגוסט 2021. 
חניון גולדן היל-אשר ממוקם ברחוב שמאי 10, יאפשר חניית ערב ללא תשלום החל מהשעה 21:00 ועד 7:00 למחרת.
• חניון ירושלים של זהב- אשר ממוקם ברחוב רבי עקיבא 14, יאפשר חניית ערב ללא תשלום החל מהשעה 19:00 ועד 7:00 למחרת. בימים א-ד בלבד.(לא כולל סופי שבוע)
חניון כי"ח (חניון השוק)- אשר ממוקם ברחוב כי"ח, ממול מרכז כלל, יאפשר חניית ערב בימים א'-ד', החל מהשעה 22:00 ועד 7:00 למחרת.

בעירייה מדגישים כי תושב שלא ייפנה את רכבו עד השעה 7:00 , יחויב בתשלום עבור כל שעות חניית הלילה וזאת בהתאם לתעריף החניון. על כן, הסדר זה מיועד עבור תושבים שיוציאו/ מוציאים את רכבם לפני השעה 7:00.
עוד יצוין כי החניה הינה על בסיס מקום פנוי בלבד.
האמור ייכנס לתוקף החל מ- 15/07/21 וזאת עד להיערכות מערכת המחשוב של החניונים לקליטת הנתונים בהתאם. כמו כן, ייתכן כי התושב יצטרך לחתום מול מפעיל החניון על הצהרה בה הוא מתחייב להוציא את רכבו עד השעה 7:00, אחרת-יישא בעלויות.
ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "בתקופה האחרונה אנו עובדים על איתור מקומות חניה למען התושבים במרכז העיר ובשכונות. בסיום עבודה מאומצת של אגף החניה נמצא הפתרון אשר ייטיב עם תושבי מרכז העיר. ברכות לתושבים"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה