הושג הסכם: הסתיימה שביתת העובדים הסוציאלייםבתום דיון שנמשך שעות ארוכות ולאחר 18 ימי שביתה, השיגו העובדים הסוציאליים את מרבית דרישותיהם. כמו כן, הוסכם על תוספת כספית מידית של בין 9,000-ל11,000 ש"ח שיפצו אותם על העומסים הכבדים בתקופה האחרונה ועד לתחילת הרפורמה

איגוד העוס"ים

הלילה, בתום דיון שנמשך שעות ארוכות ולאחר 18 ימי שביתה, השיגו העובדים הסוציאליים את מרבית דרישותיהם. הם השיגו הישג אדיר בנושא העתיד המקצועי והכלכלי שלהם, לאחר שהוסכם עם משרד האוצר על פעימה ראשונה של 200 מיליון שקלים להסכם רפורמה במבנה השכר שלנו החל מיולי 2021.

בעוד 12 חודשים יהיה לעובדות ולעובדים הסוציאליים הסכם שכר חדש והיסטורי שישנה את פני המקצוע וייתן להם אופק מקצועי ומסלול קידום.

בנוסף, יוחרגו העובדים הסוציאליים מהסכם המסגרת הבא במשק. בהסכם המסגרת הבא יקבלו העובדים הסוציאליים הן את תוספת השכר הכללית במשק והן תוספת שכר נוספת על מנת להשלים את ביצוע הרפורמה.

לראשונה בהיסטוריה יהיה לעובדות ולעובדים הסוציאליים מערך מוגנות מלא-מלא, הם לא יופקרו יותר בשטח
ללא אמצעי הגנה. משרד האוצר יתקצב הקמת מערך מוגנות בתקציב של 70 מיליוני שקלים בשנה שיהיה מעוגן בבסיס תקציב המדינה.

האיגוד בתגובה: הובלנו ביחד מאבק אדיר, גאה ומלא השראה שהרים מחדש את קרנם של העובדות והעובדים הסוציאליים לגבהים חדשים, שנסך בכולנו גאווה במקצוע שלנו ובעצמה שלנו. מאבק אדיר מגיע היום לסיומו עם ניצחון אדיר שלנו.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה