הוארך מעצרו של יובל כרמי: הפסיכולוג החשוד שפגע מינית במטופלת שלולפי המשטרה, 5 תלונות הוגשו נגד יובל כרמי מירושלים, החשוד באונס, מעשה סדום ומעשים מגונים במטופלות. כרמי בדיון: "אני מלא חרטה, מעולם לא אנסתי מישהי"

יובל כרמי. צילום: מתוך הפייסבוק של יובל כרמי


בית משפט השלום בירושלים האריך אמש (ראשון) את מעצרו של יובל כרמי, הפסיכולוג מבית הכרם החשוד בפגיעה מינית במטופלות שלו, עד יום שלישי הקרוב, ה-09.02.2021. חמש נשים התלוננו עד כה במשטרה, ואישה נוספת, שישית, צפויה להתלונן היום. השופט בחן חלופות מעצר אך קבע כי הערבים שהוצגו אינם מתאימים, ויש לבחון חלופות אחרות.

השופט ציין בהחלטתו כי קיימת תשתית ראייתית למעשים מגונים במטופלות מצד כרמי. "המסוכנות קיימת אך קשורה להקשר יחסי מטפל ומטופל. יש בהן יסוד ברור של מעילה באמון הציבור", הוסיף וכן התייחס לכך שגרסאות של מטופלות הוצגו בתקשורת. "פרסום נרחב שכזה אכן שם מכשולים על טענת שיבוש מהלכי חקירה כמו גם מעצרו בשלב מאוחר יחסית", אמר עוד.

כרמי הודה בחלק מהמעשים אך טען כי נעשו בהסכמה. כלפי אחת המתלוננות מיוחסת לו עבירת אונס, ולדברי סנגורו יהודה שושן, כרמי הכחיש זאת בחקירתו ואמר כי "היא לא היתה ב'ניתוקים', מה שהוביל אותה למצב של חוסר הכרה". כמו כן, השמיע עו"ד שושן לשופט הקלטה שלדבריו נשמעת בה המתלוננת מדברת על יחסי מין שקיימו, וממנה עולה שהמעשים נעשו בהסכמה.

כרמי אמר בדיון שכשקרו המקרים, מיד הלך לטיפול אצל פסיכיאטר. "אני מלא חרטה, מיד התקשרתי למטופלות ואמרתי שאני מפסיק", אמר כרמי, "הבנתי שאני צריך לעשות בדק בית אמיתי, לבדוק איך זה יכול להיות. מעולם לא אנסתי מישהי, מעולם לא כפיתי ואני לא מסוכן".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה