הבחירות למינהלים הקהילתיים: התוצאות הסופיות



אחרי יותר מעשר שנים, התקיימו אתמול הבחירות לשמונה מהמנהלים הקהילתיים בעיר. אלו הנבחרים והנבחרות

צילום: דוברות עיריית ירושלים

השלב הראשון לבחירות למינהלים הקהילתיים בירושלים הגיע לסיומו לפנות בוקר. אלפי ירושלמים וירושלמיות יצאו להצביע ובחרו את האנשים שינהיגו את השכונות בשנים הקרובות. 

בעירייה מציינים כי יום הבחירות "הסתיים בהצלחה מרובה, עם אחוז הצבעה גבוה מהמצופה. הציבור הירושלמי הוכיח שגם בצל הקורונה הוא מבין את חשיבות הבחירות למינהלים הקהילתיים ואת השפעתם על שגרת החיים בשכונות העיר".

לאחר ספירת כל הקולות אלו הן התוצאות הסופיות :

שכונת הר חומה
חברי ההנהלה הנבחרים:

א': אורי בן חמו, שלמה גולברי, ניר פרסי, אלירם סלע
ב': דוד ניסים, אן זמור, יוני בלאסן, שלום כהן
ג': תומר מועלמי

שכונת גוננים חברי ההנהלה הנבחרים:
א-ו מזרח: רוחמה דויינו, יוסי סעידוב
א-ו מערב: אפרת זוכר, מלי ששון
ח-ט: יובל אבוטבול, משה לאו
רסקו: אודיה אורגד, עדי שטיין
פת: אילן כליפה

שכונת בקעה
חברי ההנהלה הנבחרים:
בקעה: ענת מופקדי, מיקול ניצא, רותם רביבי
ארנונה: גלית רגואן, יעקב יונה, רמי גולן
מקור חיים: אליעזר חזיז
תלפיות: אמסלו לגאס
אבו תור: ירדן הרצברג


פסגת זאב חברי ההנהלה הנבחרים:
מזרח-דרום: אבישי עמרם מזרחי, אהוד (אודי) רמבח, דוד פנחס אמיניאן, אינה אפרתי (שריון אשה)
מרכז: יהונתן לוי, אליהו בן נעים, הנרי רפאל רוטנמר צפון: הרצל מנחם
מערב: אסף נחמיה

שכונת בית צפאפא
חברי ההנהלה הנבחרים:
בית צפאפא: חאליל מוחמד סלח, עביר עודה עליאן, חאולא עותמאן, מחמד נעמאן סלמאן, אחמד סלמאן, נביל פארוק עליאן, מוסא מוחמד לאפי
שרעפת: חאלד פרג, אסעד עבד אל נבי

גינות העיר
חברי ההנהלה הנבחרים:
רחביה: אלקנה הולצר, יוסי וולפסון
קריית שמואל: אפי הוכשטיין
טלביה: יוסף זינגר
מושבות: הדס עפרת, מוטי גיגי
ניות: אורן אדר
קטמון: דורית גרייבר, עמנואל כהן


ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "מדובר ביום חג לדמוקרטיה הירושלמית ואני שמח שאחרי שנים ארוכות סוף סוף מתקיימות בחירות למינהלים הקהילתיים. אני מברך על ההליך הדמוקרטי ועל עשיית המינהלים, המסייעת רבות לניהול העיר וחיי הקהילה העשירים בה"

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה