בעלות של 800 אלף ש"ח: נחנכה גינת הכלבים החדשה בגן סאקרשדרוג הגינה, המשתרעת על שטח של כ-2.7 דונם, כלל בין היתר שדרוג תשתיות הגינון וההשקיה, הקמת שביל גישה נגיש הכולל פינות ישיבה מוצלות, הקמת ברזיות לכלבים וגידור היקפי

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, חנך אמש (ד') את גינת הכלבים המשודרגת בגן סאקר, זאת במסגרת תוכנית השדרוג המקיפה אשר עובר הגן כולו בימים אלו.

גינת הכלבים בגן סאקר– קרדיט: דוברות עיריית ירושלים

שדרוג הגינה, המשתרעת על שטח של כ-2.7 דונם, כלל בין היתר שדרוג תשתיות הגינון וההשקיה, הקמת שביל גישה נגיש הכולל פינות ישיבה מוצלות, הקמת ברזיות לכלבים וגידור היקפי. עבודות השדרוג, בוצעו על ידי חברת מוריה. סך עלות העבודות – כ-800 אלף שקלים.

יצוין, כי גינת הכלבים בגן סאקר היא אחת מגינות הכלבים הגדולות והייחודיות בארץ, ומשמשת את כלל תושבי העיר ירושלים. מהעירייה נמסר כי תהליך שדרוג הגינה כלל מפגשי שיתוף ציבור רבים, ובמעקב צמוד של ראש העיר - והכל לרווחת כלל תושבי העיר ומבקריה.

גינת הכלבים בגן סאקר– קרדיט: דוברות עיריית ירושלים

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני שמח לחנוך את גינת הכלבים הייחודית בגן סאקר, אשר תשמש את כלל תושבי האזור ומבקרי העיר. עיריית ירושלים תמשיך לפעול לשדרוג המרחב הציבורי ולהקמת גינות כלבים נוספות, לטובת כלל כלבי העיר ובעליהם".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה