בעלות של 40 מיליון שקלים: פרויקט הפיתוח הגדול של אזור התעשייה עטרות יצא לדרךהחלו עבודות הפיתוח ושדרוג המרחב הציבורי בא.ת. עטרות. ההשקעה הכספית בפרויקט - 40 מיליון ₪. ראש העיר ירושלים , משה ליאון: "איזור התעשייה עטרות יהיה איזור התעשייה המוביל בישראל"

עיריית ירושלים, הרשות לפיתוח ירושלים (הרל"י) ומנהלת עטרות באמצעות חברת מוריה החלו בפרויקט הפיתוח, חידוש ושדרוג המרחב הציבורי של אזור התעשייה עטרות.

קרדיט הדמיות : באדיבות חברת מוריה

מדובר בפרויקט הפיתוח הגדול ביותר המבוצע בא.ת. עטרות מזה עשרות שנים וזאת במסגרת ההשקעה כבירה של עיריית ירושלים באזור התעשייה הצפוני של העיר. ההשקעה הכספית בפרויקט הפיתוח של א.ת. עטרות הינה 40 מיליון ₪.

השקעה זו מצטרפת להשקעה הכספית בהקמת אזור התעשייה החדש עטרות ג' שנחנך לפני כשנה וחצי בעלות של 45 מיליון ₪.       

הפרויקט שיביא לחידוש ושדרוג המרחב הציבורי של אזור התעשייה, כולל הסדרת התנועה, הסדרת כיכרות, שיקום מבנה הכביש, קרצוף וריבוד כבישים יקחו שנה שלאחריה איזור התעשייה ישנה פניו.

קרדיט הדמיות : באדיבות חברת מוריה

בנוסף להסדרת מדרכות, הפרויקט יכלול הסדרת מקומות חנייה, שדרוג תשתיות חשמל ושיפור מערך התאורה, אדריכלות נוף, גינון וצמחיה. כמו כן, יותקן שילוט בכניסות למפעלים ושלטי הכוונה חדשים.

יצוין כי במסגרת הסדרת התנועה הכולל באזור התעשייה תכוון תנועת משאיות הכבדות לרחובות הצדדים וזאת על מנת לאפשר את זרימת התנועה, נסיעה בטוחה למשתמשי הדרך ושמירה על המרחב הציבורי.

במסגרת הפרויקט יוקם שטח ציבורי (שצ"פ) ירוק שיכלול חניון, עצים וצמחיה, אזורי ישיבה, שבילי הליכה וכניסה ליקב הסמוך.  

קרדיט הדמיות : באדיבות חברת מוריה

הפרויקט לווה בהליך שיתוף ציבור וקהילה ובשיתוף פעולה ובתיאום מלא עם מנהלת אזור התעשייה עטרות ובעלי המפעלים.

קרדיט הדמיות : באדיבות חברת מוריה

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "איזור התעשייה עטרות כיום מוזנח ולא מזמין. בשנה הקרובה יתבצעו עבודות שבסיומן איזור התעשייה ישנה פניו ויהפוך לאיזור התעשייה המוביל במדינה. לתפיסתי עיר גדולה ומובילה כמו ירושלים זקוקה לאיזור תעשייה מתקדם וחדשני שיהיה נחשק וימשוך אליו תעשיות רבות ומגוונות שיפתחו גם מקומות תעסוקה נוספים לתושבי ירושלים. יש למה לצפות".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה