בית ספר על יסודי ממלכתי חדש יוקם בגבעה הצרפתית בשנת הלימודים הבאהההחלטה להקים תיכון ממלכתי בשכונת הגבעה הצרפתית לנוכח הגידול במספר התושבים. ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מאושר לפתוח מוסד חינוך שיהווה נדבך נוסף בחיזוק שכונת הגבעה הצרפתית ותושביה"

 צילום: נעם רבקין פאנטון/ פלאש 90

בעקבות התחזקותה של שכונת הגבעה הצרפתית ולנוכח הגידול במספר התושבים בשכונה הוחלט במנהל חינוך של עיריית ירושלים על הקמת בית ספר על יסודי ממלכתי חדש בגבעה הצרפתית, שישרת את האוכלוסייה במקום. בית הספר החדש צפוי לקום בשיתוף האוניברסיטה העברית ויהווה שלוחה של בית הספר "תבל" שהוא מהמבוקשים בעיר.

בעיריית ירושלים מדגישים כי פתיחת השלוחה תלויה ברישום של מינימום 30 תלמידים, בוגרי בתי הספר היסודיים יאנוש קורצק ופרנקל. הרישום יפתח ב 14.1 ויהיה זמין לכולם באתר הרישום העירוני. בעירייה הוסיפו, כי מינהל חינוך בעיריית ירושלים ימשיך גם בשנים הבאות להשקיע בכל התלמידים ובמוסדות החינוך בעיר ובצפון העיר, כפי שעשה עד כה.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מאושר לפתוח מוסד חינוך שיהווה נדבך נוסף בחיזוק שכונת הגבעה הצרפתית ותושביה. החינוך של  ילדינו הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב דור העתיד של ירושלים".

מחזיקת תיק החינוך, חגית משה: "ירושלים מוכיחה שוב שהיא בירת החינוך של ישראל!  תלמידי ירושלים מקבלים מענה אמיתי בדגש על מצוינות וערכים. נמשיך להשקיע במערכת החינוך שלנו המעניקה תכנים וכישורים לכל תלמיד ותלמידה בירושלים, חינוך המשנה מציאות".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה