כביש הגישה לבניין שגרירות ארה"ב הינו כביש דו-נתיבי עם שוליים, באורך 700 מטרים   המתחבר לבניין השגרירות במורדות ארנונה, כאשר הקמתו היוותה תנאי הכרחי לפתיחת בניין השגרירות. ההשקעה בפרויקט כביש הגישה הינה כ-6 מיליון ₪.

חברת מוריה בראשות המנכ"ל עו"ד דורון נויוירט והמשנה למנכ"ל וראש מנהל ההנדסה יואל אבן עבדו מסביב השעון מרגע קבלת ההחלטה על הקמת הכביש בחול המועד פסח ועד להשלמתו המלאה בשבוע האחרון, תוך קידום מואץ של הפרויקט, בלוח זמנים מטורף של ימים ספורים החל משלב התכנון, בחירת הקבלן המבצע, וכלה בהגעת התקציב ממשרד התחבורה.

מוריה, באמצעות חברת ברעד ומנהל הפרוייקט דן בן עמרם, אף הצליחו להקדים את לוח הזמנים שנקבע ל- 14.5 וסיימה את כביש הגישה חמישה ימים לפני הזמן המתוכנן.

עבודות הביצוע של הפרויקט לוו בתיאומים רבים וסיורים מקדימים של נציגי משרד החוץ ונציגי השגרירות האמריקאית, שהגיעו לפקח מקרוב אחר ההכנות לפתיחת בניין השגרירות

בירושלים ונדהמו לראות את קצב העבודה החסר תקדים של כביש הגישה ואת השלמתו  תוך זמן קצר כל כך.

עו"ד דורון נויוירט, מנכ"ל חברת מוריה: עבורנו זוהי זכות גדולה לקחת חלק במעבר ההיסטורי של שגרירות ארה"ב לירושלים. זוהי תעודת כבוד לחברת מוריה שנבחרה על ידי משרד התחבורה ומשרד החוץ להוציא את הפרויקט חשוב וראוי זה מהכוח אל הפועל תוך זמן קצר במיוחד. מדובר בפרויקט מאתגר ,שלא היה מורכב מבחינה הנדסית אבל בוצע בלוח זמנים חסר תקדים בשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים הרלוונטיים ואנו שמחים שעמדנו ביעד ואף הקדמנו במספר ימים את השלמת הכביש. זוהי התרומה שלנו לרגל יום ירושלים  עבור שגרירות ארה"ב בירושלים, מדינת ישראל העיר ירושלים ותושביה".   

יואל אבן, המשנה למנכ"ל וראש מינהל הנדסה בחברת מוריה:"אחד המרכיבים הכי חשובים שהביאו להשלמת הפרויקט בלוח הזמנים הקצר שהיה לפנינו היה שיתוף פעולה יוצא הדופן בין משרדי הממשלה, עיריית ירושלים, נציגי השגרירות האמריקאית, נציגי רשות העתיקות ,חברת מוריה והקבלן המבצע. הסינרגיה בין כלל הגורמים תרמה תרומה אדירה להצלחת הפרויקט ותוך זמן מינימאלי וחסר תקדים יצרה מציאות חיובית והביאה להשלמת הפרויקט  ועמידה בדד ליין הקצר שנקבע לנו ואנו בהחלט מרגישים סיפוק אדיר על כך".