הצהובים-שחורים המשיכו בפתיחת העונה הנהדרת וחגגו 1:2 גדול אצל מכבי פ"ת. ז'אורז'יניו הבקיע ראשון (18), פירס השווה זמנית בפנדל (26) אחרי שסירושטיין הורחק והייסטר הכריע (78), מאמן בית"ר ירושלים גילי לבנדה המושלם חזר לפסגה. שלושת ה"אלי" טביב, אוחנה וכהן התמוגגו ביציע.

הכל החל לפי התוכניות של גילי לבנדה. אחרי יותר מרבע שעה של אחזקת כדור, ורד קיבל כדור יפה מקלטינס וסידר לז'אורז'יניו הגבהה יפה שהסתיימה בנגיחה מדויקת לרשת של גיגי. 0:1 לבית"ר בדקה ה-18.

אבל היתרון הזה לא החזיק מעמד הרבה זמן. בדקה ה-24 אבידור נשלח בכדור עומק ונתפס בחולצה על ידי סירושטיין. אלון יפת סימן לנקודה הלבנה ושלף אדום לבלם של בית"ר, שהותיר את שחקניו בבעיה לא פשוטה. רומאריו פירס תרגם את הפנדל לשער שוויון, אבל למרות היתרון המספרי, פ"ת התקשתה לפתח שליטה במגרש ועד למחצית לא הגיעה למצבים.

המחצית השנייה הייתה הרבה יותר רגועה ובעיקר התאפיינה בחוסר דיוק של שתי הקבוצות. קובי רפואה זרק למערכה את מי שהיה קרוב לסיכום בבית"ר, שלומי ארבייטמן אבל בית"ר הפכה יותר ויותר מסוכנת במתפרצות. סאבו מצא את ורד בהגבהה יפה, אבל הקשר נגח החוצה בדקה ה-74.

4 דקות חלפו והגיע השער המיוחל. פול אדגר נכנס ובנגיעה הראשונה מסר כדור נפלא לוורד, שהוסיף בישול שני עם מסירה לצד שמאל, שם הייסטר הגיח מאחור ובעט לפינה הקרובה ומתחת לגופו של גיגי. טעות קשה של השוער, שחרצה את גורל קבוצתו.

בדקה ה-85 הגיעה ההזדמנות הכי קרובה של פ"ת, עד כמה שאפשר לקרוא לה כך. ניניס ניסה את כוחו בבעיטה אדירה מ-30 מטר, קליימן לא זז אבל למזלו הקורה הצילה אותו ואת בית"ר, כל הדרך אל המקום הראשון בטבלה עם מאזן של 9 מ-9.