בצל הקורונה: הסטריט בול נדחה, צעדת ירושלים בוטלהעיריית ירושלים, החליטה לדחות את אירוע ה"סטריטבול" עד לקבלת הנחיות חדשות ולא לקיים השנה את צעדת ירושלים המסורתית

הסטריט בול נדחה, צעדת ירושלים בוטלה

בצל משבר הקורונה: עיריית ירושלים, הפועלת על פי הנחיות משרד הבריאות, החליטה לדחות את אירוע ה"סטריטבול" עד לקבלת הנחיות חדשות ולא לקיים השנה את צעדת ירושלים המסורתית.

בעיריית ירושלים מציינים כי נעשו כל המאמצים לקיים אירועים אלו כסדרם, אך לאור העובדה ששניהם לא עומדים בהנחיות משרד הבריאות בתקופת הקורונה הוחלט לא לקיימם בשלב זה.

כבר תקופה ארוכה שעיריית ירושלים מנסה לקיים אירועי ספורט בהתאם למצב, כאלה שיעמדו בהנחיות משרד הבריאות ויספקו לתושבי העיר מעט שגרה ספורטיבית. בהתאם לכך הושקו הקיץ שני אירועים אותם ניתן לקיים גם בימי קורונה - "מלך הסלים", טורניר אשר מתקיים לראשונה בירושלים המתפרש על פני 8 שכונות ברחבי העיר. בטורניר ישנן קטגוריות של משפחות, זוגות ויחידים וכל אחד/ת מהמשתתפים מתחרה ב-4 תחנות שונות.

כמו כן יתקיים גם אירוע ה"סיטי צ'אלנג'", המשלב משימות אתגריות חווייתיות ברחבי העיר ומאפשר פעילות תוך שמירה על ריחוק חברתי,  עוד יתקיימו על גג מתחם התחנה שיעורי היוגה בימי רביעי בשעה 19:00 ובשעה 20:00,  שיעורי פילאטיס בימי שישי בשעה 09:00 ובשעה 10:00.  שיעורי הזומבה יחזרו לימי שלישי בין השעות 19:00-20:00 והשיעור הראשון יתקיים אחרי תשעה באב ביום שלישי ה-04.08.2020. בימי שישי יתקיימו שיעורי פילאטיס בשעות 09:00 ו-10:00.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "נמשיך לקיים פעילויות למען רווחת התושבים והעלאת המורל תוך התאמה להנחיות התו הסגול ומשרד הבריאות. אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על בריאות הציבור לצד שמירה על שגרת חיים נורמלית כמה שניתן".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה