משחקי שמינית גמר גביע המדינה יצאו הערב(שלישי) לדרך כשהפועל ירושלים אירחה את הפועל ר״ג באצטדיון טדי. בסיבוב ח׳ הפועל ירושלים הצליחה לעבור את הפועל עפולה, וההגרלה זימנה לה את הקבוצה מר״ג. הפועל שיחקה ביום שישי האחרון במסגרת הליגה נגד רמה״ש וסיימה איתה בתיקו, כשגם במחזור הקודם נגד בית״ר ת״א/רמלה היא סיימה בתיקו מאופס- מה שאומר שלמשחק הערב היא לא הגיע במומנטום חיובי.

 

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה ונרשמו מעט מאוד מצבים שהסתיימו ללא שערים. גם במחצית השנייה לא נרשמו אירועים משמעותיים למעט בעיטה של שגיא יוסף למשקוף. 90 הדקות הסתיימו בתיקו 0:0 והמשחק נכנס להארכה. גם בתום 120 דקות לא נכבשו שערים והמשחק הוכרע בפנדלים. כבר בבעיטה הראשונה שוער הפועל ירושלים אמל חיאק עצר כדור, אך מעוז סמיה לא ניצל זאת כשהחטיא גם הוא מהנקודה הלבנה. השוער הירושלמי הצליח לעצור שוב את ר״ג, אך הפעם שגיא יוסף היה זה שלא ניצל את היתרון והחטיא גם הוא. דייגו סאליס היה הראשון שכבש והעלה את ר״ג ליתרון 0:1 בדו קרב הפנדלים. אור הרשקוביץ ניגש לבעוט וכבש גם הוא- 1:1 אחרי 3 בעיטות לכל קבוצה. ר״ג כבשה שוב ועלתה ליתרון 1:2, אבל עדי קונסטנטינוס השווה- 2:2 אחרי 4 בעיטות לכל קבוצה. איתמר כהן כבש את הבעיטה החמישית של הפועל ר״ג, אך אסף לוי השווה- 3:3 אחרי 5 בעיטות לכל קבוצה. ר״ג הצליחה לכבוש שוב, כשמנגד אור לגריסי החטיא והפועל ירושלים הודחה אחרי 4:3 לר״ג בפנדלים.

 

מחר נציגה ירושלמית אחרת- בית״ר ירושלים- תשחק נגד בני סכנין במסגרת שמינית גמר הגביע ותנסה להיות הנציגה הירושלמית ברבע הגמר.

 

תמונה באדיבות Flash 90. צלם: יונתן זינדל.