לידיעת סאסי: ככה מתנהלת הקבוצה שלךיו"ר הפועל גיל רז זימן לאימוני הבוגרת שחקנים שעדיין לא סיימו גיל נוער, למרות בקשתו הברורה של המאמן. התוצאה: שני שחקנים נשלחו הבוקר הביתה מבלי להתאמן. שחקני הבוגרת: "זה היה מביך"

פלאש 90
שמונה משחקני קבוצת הנוער של הפועל ירושלים קיבלו ביום שבת זימון לאימוני הקבוצה הבוגרת מידיו של יו"ר הפועל ירושלים גיל רז, שהצהיר על כך בהתלהבות וגאווה באתר הרישמי של הקבוצה.
 
על פניו, סביר מאוד להניח שאם היו"ר מזמן שחקנים, זה נעשה בידיעה של המאמן. אבל לא בהפועל ירושלים.
 
לופא קדוש ביקש מפורשות מרז לזמן אך ורק שחקנים שסיימו גיל נוער, ועשויים להשתלב בקבוצה הבוגרת בעונה הבאה. למרות זאת, רז זימן לאימונים גם שני שחקנים שימשיכו בנוער גם בעונה הבאה.
 
התוצאה הייתה מביכה: שני השחקנים שהגיעו הבוקר לאימון, התבקשו לחזור לביתם ולהנות מחופשת הקיץ.
 
שחקנים בקבוצה סיפרו: "כל אחד יודע איך זה מרגיש להיות שחקן נוער שמוזמן לבוגרת. אבל כשמסובבים אותך ואומרים לך לחזור שתגדל זה מעליב. מה שקרה היום היה מביך."
 
מאמן הקבוצה לופא קדוש אמר בנושא: "אני ביקשתי לזמן את כל השחקנים שסיימו את דרכם בקבוצת הנוער, כדי שבמידה ואמשיך, אדע את מי לזמן לפתיחת האימונים. השחקנים שנשלחו הביתה הם שחקנים שממשיכים בנוער. הסברתי להם שהם ממשיכים בקבוצת הנוער וגם בעונה הבאה יעקבו אחריהם, אבל זה עדיין לא הזמן שלהם להתאמן איתנו. הייתה אי הבנה ודיברתי על כך עם גיל מאוחר יותר".
 
את תגובתו של היו"ר לא היה ניתן להשיג.
 

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה