הפועל קטמון תארח מחר ב-13.00 את בית"ר כפר סבא במסגרת המחזור האחרון של הסיבוב. בקבוצה מקווים לסיים את הסיבוב הראשון עם ניצחון, רגע לפני שייצאו לפגרה .
 

השבוע נסעו ליאור זדה ואמיר גולה לצפות ביריבה ששיחקה מול מעלות ועלתה לסיבוב הבא בגביע המדינה. המאמן התייחס לכ"ס ואמר ל"ירושלים נט: " ראיתי קבוצה מהירה שמשחקת פתוח והתקפי ובהחלט מצפה לנו משחק קשה. אנחנו רוצים לנצח ולצאת לפגרה מרוצים."
 
בבית"ר כפר סבא משחקים בני שרקט וליאב פרנקו ששוחררו מקטמון. ציון זקן ויובל פוגלמן שנעדרו מהמשחק הקודם בגלל צהובים ישובו מחר להרכב הפותח. עדי שלג שחתם בקבוצה ביום ראשון יעלה מחר לראשונה ב-11 של זדה.
 
"לפני שהצטרפתי לקבוצה היה לי חשש לרדת לליגה א'. הבנתי שמדובר בקבוצה לא רגילה וכשהגעתי נוכחתי לדעת שמדובר במועדון מצויין ומבטיח. ליאור זדה תמך במעבר שלי והשחקנים עטפו אותי בחום כבר באימון הראשון." אמר לנו שלג.
 
המגן שיכיר מחר מקרוב את האוהדים האדומים, מתרגש: "השחקנים בקבוצה מרגישים שהקהל הוא השחקן ה-12. סיפרו לי שיש לקטמון קהל מסור וגם אם הקבוצה נקלעת לפיגור, האוהדים לא מפסיקים לתמוך ולעודד. אני מתרגש מהמשחק הראשון."
 
בעניין אחר, אתמול הצטרף לאימוני הקבוצה המגן/קשר, יונתן זדה. בתחילת השבוע הבא ינסו בקבוצה לסכם איתו להמשך העונה .במוצאי שבת תתקיים ישיבת חברי עמותה.
 
צילום: גיא יצחקי, אתר הפועל קטמון.