בדקה ה-90: מרבית שחקני הפועל ירושלים עברו בבקרההפועל ירושלים הצליחה לעמוד במשימה והיום אחר הצהריים עברו מרבית השחקנים בבקרה התקציבית.ביטון,טל,עובד וחטארי לא חתמו עדיין ולא ישחקו בשבת

בדקה ה-90, מרבית שחקני הפועל ירושלים עברו היום בבקרה התקציבית. מנהל הקבוצה, יוסי פסו, בילה את היום ברמת גן ודאג שלרשותו של לופא קדוש יעמוד סגל כמעט מלא בשבת מול נס ציונה.
מי שעדיין לא חתמו על החוזה ולא עברו בבקרה הם הבלם יוסי ביטון, עידן טל , ליעד עובד ומוחמד חטארי. ביטון ביקש לחכות עם החתימה על החוזה עד לאחר ט' באב ובקבוצה כיבדו את בקשתו. עידן טל עדיין לא חתם על החוזה בגלל עניינים טכניים שאמורים להיות מסודרים מול עורכי דינו של השחקן.
בלי קשר לחוזה, טל לא כשיר לשחק בשל הפציעה בקרסול. הקשר עדיין מוגבל בתנועה ברגלו ובקבוצה מעדיפים לשמור אותו לפתיחת הליגה.
מוחמד חטארי, חלוץ הרכש החדש, יעבור הערב בדיקות רפואיות ויוחתם רק אם יעבור אותן בהצלחה. ליעד עובד נעדר היום מהאימון לאחר שקיבל ריתוק של 20 יום לבסיס בו הוא משרת. השחקן הצעיר לא מילא טפסים בבסיסו לפני היציאה למחנה האימונים ונחשב כנפקד. כששב ארצה התברר לו כי המפקדים לא אישרו את נסיעתו והוא נשפט וקיבל ריתוק. עובד הגיע בקשה להקלה למפקד הבסיס שכן הוא מעוניין להגיע לאימוני הקבוצה.
מי שעוד לא הגיע לאימון היום, אך בנסיבות משמחות הוא הקפטן רם סטי, לאחר שאישתו ילדה היום את בתם השלישית. הקפטן הגיע בשעות אחר הצהריים לחתום על החוזה שלו במשרדו של עמוס סאסי וצפוי לשחק בשבת.  

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה