כל בחורה שהולכת לשופינג צריכה לדעת כמה דברים שבינינו מצילים חיים וגם ימנעו ממך להגיד "אין לי מה ללבוש". טוב, זה לא באמת יקרה, אנחנו תמיד נגיג את המשפט הזה. אבל אני מבטיחה שהכתבה תשפר לך את חווית הקנייה.

נוחות- הדבר הכי חשוב בבגד שאתה קונה בין אדם מדובר בג'ינס או בשמלה, צריך שיהיה נוח. אם את מתכננת לקנות ג'ינס, תבדקי אם נוח לך לשבת איתו או אפילו סתם להתכופף. קיימים כל כך הרבה סוגים, אז גיוון תהיה הצרה האחרונה שלך. למשל, אם את מחפשת את הסגנון הגבוה והמשוחרר- גזרת ה- "mom"/"boyfriend" היא הגזרה שלך. 

אם בחרת לקנות שמלה, קחי לך רגע לבדוק אם בכלל נוח לך איתה. תעשי קצת פוזות מול המראה, תסתובבי פעם או פעמיים (למרות שכולנו יודעות שזה בעיקר בשביל החתיך שעומד ממש מחוץ לחנות ומשקיף..) תבחני אם את אוהבת איך שהשמלה יושבת עליך, מדגישה את מבנה הגוף, מחמיאה איפה שצריך להחמיא.
ואם כבר בחרת לקנות אותה, יש לך נעליים מתאימות לשמלה הזו?

טוב זה כבר דורש כתבה בנפרד..


טרנדים חולפים- כיום, רוב הבגדים שמייצרים מבוססים על טרנדים. לא כל טרנד מתאים לכל אחת. את לא צריכה לקנות משהו רק בגלל שהוא "טרדנדי". כמובן, אם אהבת את הפריט, מצויין! תקני אותו בלי לחשוב פעמיים. 

אבל אף פעם אבל אף פעם אל תקני פריט כי הוא נמצא כרגע באופנה ואת בכלל לא אוהבת אותו. זה סתם יישאר לך תקוע בארון ואת תשאלי את עצמך אחרי שנה "מה זה עושה אצלי בארון?"

"אם אני קונה, אני מפנה"- בסופו של דבר שטח האחסון בארון שלנו ייגמר וחשוב לדעת גם לפנות דברים בארון שאנחנו כבר לא משתמשות בהן ולעשות "פסח" פעם בעונה. 

יש אין סוף דברים לקנות: בגדים, אקססוריז, הלבשה תחתונה וכדומה. אבל צריך לחשוב חכם איך לפנות את הבגדים, מתי ולאן.

הינה כמה רעיונות איך לפנות דברים בארון:

תכננו לכן ערב בנות כיפי שכל אחת מביאה את כל הבגדים שהיא פינתה מהארון ותחליפו ביניכן זוהי דרך נהדרת לפנות וגם להרוויח פריט חדש!
"Garage Sale" (מכירת חמץ) זוהי דרך נפוצה יותר. כך תוכלו למכוראת הפריטים השווים שיש לכן בארון במחיר מציאה.
והדרך הכי נדיבה, תתרמו! דברים שאתן לא צריכות בארוןיהיו אוצר לבן אדם אחר. אף פעם אל תזרקו בגדים, גם אם זה נראה לכן דהוי או קצת פרום, אותו פריט יהיה עולם ומלואו לאותו בן אדם.
 

 

סיילים, לא תמיד חכם- טוב אני לא חסידה גדולה של סיילים אבל כמובן שאפשר למצוא שם פריטים שווים ביותר במחירי מציאה. 

למה זה לא תמיד חכם? כי לפעמים קונים בגלל המחיר הנמוך ולא כי הפריט באמת שווה.
לא מנסה למנוע מכן לקנות בסיילים, רק מציעה, תקנו דברים חכמים שבאמת תלבשו! אל תקנו רק לכדי להגיד "אה, החולצה הזאת? 30 שקל מזארה!"   

"basic is beautiful"- מגלה לכן סוד קטן, רוב הארון שלי בייסיק!

רוצות לשמוע עצה הכי חכמה? תקנו פריטים שאפשר להרכיב עליהן אאוטפיטים בלי סוף. את החולצה הלבנה הפשוטה שיש לך בארון את יכולה לשים עם ג'קט ג'ינס או בלייזר מחוייט או מעיל רוח מגניב וכל הופעה שתשימי תראה אחרת כי הבייסיק רק עוזר לבנות את המראה, את בוחרת איך לשדרג אותו עם אקססוריז שווה!

זאת ה-רשימה המנצחת שתעזור לכן להנות בשופינג וגם קצת לקבל פרופורציות ולא לקנות כל מה שאתן רואות למרות שזה ממש מפתה וי כל כך הרבה דברים יפים. 

תשננו את זה בראש ויאללה צאו לעשות שופינג חכם!