5 דברים שאנחנו חייבות להפסיק לעשותחמישה טיפים קטנים, אולי מובנים מאליהם שאנחנו שוכחות לפעמים, כאלה שיעזרו לנו להרגיש יותר טוב עם עצמנו ואולי אפילו לאהוב את עצמנו יותר.

1. לבזבז את הזמן עם אנשים הלא נכונים- החיים קצרים מכדי לבזבז את הזמן על אנשים שלא עושים שום מאמץ בכדי להיות חלק מהחיים שלך. אם מישהו רוצה אותך בחיים שלו, הוא יפנה את המקום בשבילך. את לא צריכה להילחם עליו. מעוניינת בבחור והוא "לא שם עליך"? ההפסד שלו. כנ"ל לגבי ה"חברות" שלך.

2. לברוח ולהתחיל להתמודד עם הבעיות שלך- אין אדם בעולם שמסוגל להתמודד עם החיים והמורכבויות שבמערכות היחסים השונות לבד. כפי שנאמר- צריך שניים לטנגו. אבל בינך לבין עצמך, תמיד יהיו דברים שתרצי לשפר, לחדד ולתקן. אנחנו לא אמורים להיות מסוגלים לפתור באופן מיידי בעיות. אנחנו עשויות להתעצבן, לכאוב, למעוד וליפול. חשוב תוך כדי תמיד להתמודד, ללמוד, להסתגל, לזהות בעיות ולפתור אותן במהלך הזמן. ולאהוב את הטעויות שלנו, בעיקר אם הן נעשו ממקום של אהבה.

3.  לשקר לעצמך- את יכולה לשקר, אבל את לא יכולה לשקר לעצמך. חייך ישתפרו רק אם תיקחי סיכונים ונכון, יכול להיות שתגידו לו שאת אוהבת אותו והוא יגיד לך שהוא לא בקטע שלך ותיפגעי (או שאולי האגו יפגע?) אבל היה לך את ה"לא יקרה כלום ביניכם" גם לפני שבדקת. לכי תדעי, אולי הוא דווקא יגיד "כן".

4. לנסות להיות מישהי שאת לא- אחד האתגרים הגדולים ביותר בחיים הוא להיות את עצמך בעולם שמנסה לגרום לך כמו כולם. מישהי תמיד תהיה יפה יותר, חכמה יותר, מישהי תמיד תהיה צעירה יותר. את לא צריכה לשנות את מי שאת כדי שיאהבו אותך. להיפך, תהיי עצמך ואז האנשים הנכונים יאהבו את האני האמיתי שלך.
 

5. לחיות בעבר- ובאותה נשימה תפסיקי לחשוב ולחשוש כל הזמן מה יקרה בעתיד. נכון, היו לך התנסויות כאלה ואחרות בחייך אבל עזבי ממה שכבר היה וקרה- זה נגמר. תחיי כאן ועכשיו כתפיסת חיים. תתפלאי כמה תרגישי חיה.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה