שיא העיצוב של מטבחים כפריים מושג תודות לשילוב בין אלמנטים שונים והתייחסות לנקודות הקטנות במטבח. למשל, הידיות של הדלתות יכולות להפוך את המטבח מסטנדרטי וייחודי. כך גם אלמנטים תלויים ושימוש בחומרים מגוונים במטבח.

שילוב של חומרים

החומר הבולט במטבח הכפרי יהיה העץ. ארונות העץ בולטים ביופיים והצביעה יכולה להיות מגוונת, גם בצבע וגם בטכניקה. נוסף לכך, ישנו משטח שיש, שיכול להיות איכותי ביותר ולחומרים שנראים מובנים מאליהם מצטרפים הברזל והזכוכית.

הברזל יכול להופיע בידיות והוא יכול להיות משולב באלמנטים שונים, בצדי דלתות הארון ובמגוון פתרונות התלייה. הזכוכית יכולה להיות זכוכית שקופה או חלבית ולהשתלב בחלק מהארונות וכיחידת אחסון בפני עצמה. עיצוב חכם של מטבחים כפריים ישלב בצורה הנכונה בין החומרים השונים.

תכנון של מטבחים כפריים

כל מטבח הוא יחיד ומיוחד. אי אפשר לראות מטבח אחד ולהחליט ששלך יהיה בדיוק אותו הדבר. הסיבות לכך הן בעיקר המבנה של המטבח ששונה בכל מבנה. עם זאת, אם ישנם אלמנטים שאהבת במטבחים שונים, הם כנראה יוכלו להשתלב אצלך בבית. כל שעלייך לעשות הוא לציין את הבקשות שלך בפני מעצב המטבח הכפרי שלך.

תהליך התכנון של מטבחים כפריים דומה מאד לתהליך התכנון של המטבחים באופן כללי. על המעצב לראות את תכניות הבניה, לשמוע מהן הבקשות שלך ובהתאם ליצור עבורך את התכנית הנכונה לבית שלך. גם מבחינת הרצונות שלך וגם מבחינת היכולות של המבנה. עם זאת, העיצוב הוא ייחודי לסגנון זה.

עיצוב מטבחים כפריים דורש היכרות עם החומרים השונים

חשוב לבחור במקום שלא רק יכין עבורך את המטבח הכפרי אלא שיבצע תכנון שמתאים לאופי שלך. המקום חייב להיות מומחה בתחום ולהכיר את הטרנדים השונים. גם במקרה של מטבחים כפריים ישנה אפשרות להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות. עצם העובדה שהעיצוב הוא כפרי אינה אומרת שהוא יהיה מיושן או לא מתוחכם, להפך. מעצב טוב ידע לקחת את כל מה שיש סביבו ולנצל אותו על הצד הטוב ביותר.

בתהליך העיצוב אפשר לבקש מהמעצב לראות דוגמאות של מטבחים שונים שעוצבו במקום ואפשר אף לחוש את החומר. חשוב להבין את ההבדלים בין דגמי השיש השונים ולדעת כי מה שיהיה אצלך במטבח יתאים לציפיות שלך.

לחיות במטבח המעוצב שלך

המטרה של מטבחים כפריים היא להעניק לך חוויה יום יומית של הנאה. בין אם כל מה שברצונך לעשות הוא להכין כוס קפה ובין אם תכננת להכין ארוחה גדולה, חשוב שיהיה לך נוח ונעים לעבוד במטבח שלך.