המשטרה פשטה על מזרח ירושליםמבצע 700 שהחל בשעות הלילה בג’אבל מוכבר, אום ליסון, אום טובא, צור באהר ואבו טור, תוכנן בקפידה על מנת לתת פתרון לבעיות העולות בשיח הרציף עם תושבי המקום, וכדי לפעול לשיפור התשתיות, ניקיון השכונות ולסלק כל מפגע בטיחותי

בשעות הלילה החל מבצע 700 בג'אבל מוכבר, אום ליסון, אום טובא, צור באהר ואבו טור, במסגרת זו פעלו השוטרים יחד עם גורמי העירייה וגורמי אכיפה נוספים לפינוי כ- 20 טון מצבורי אשפה, גרוטאות, הריסת 13 מבנים מאולתרים ללא היתרים המהווים מפגעי בטיחות, הסרת עשרות עמודים ושרשראות שסגרו מרחבים ציבוריים בניגוד לחוק.

בנוסף, בפעילות ממוקדת נגד מצבורי גז המוחזקים בניגוד לחוק, נתפסו והוחרמו 300 בלוני גז שאותרו בקרבתם של מבנים ובתי מגורים ועלולים היו להעמיד בסכנת חיים את התושבים.

עוד הושמדו בפעילות משותפת עם וטרינר העירייה כ - 300 ק"ג בשר ודגים שהוחזקו בתנאי תברואה שאינם ראויים למאכל.

ממשטרת ישראל נמסר: "כחלק בלתי נפרד מהשירות אותו מעניקה המשטרה לתושבי המקום, אנו פועלים לאתר ולטפל במיפגעים המשבשים את חיי התושבים ומסכנים אותם, במקביל לפעילות ענפה שמטרתה שיפור התשתיות וסביבת חייהם".

"התוצאות הישירות של המבצע ניכרות בשטח והנם חלק בלתי נפרד מפעילות המשטרה, מחד לחשוף את העבירות החמורות הפוגעות באופן ישיר בתושבים, ומאידך באמצעות הידוק הקשר הישיר של התושבים הנורמטיביים שומרי החוק עם המשטרה להגברת תחושת הביטחון והאמון בקרב כלל תושבי העיר ומבקריה".

תמונות: דוברות המשטרה. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה