כתב אישום: סחרו בסמים וייבואו סם אונספרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד יניב בן עוז בגין סחר בסמים ויבוא סם מסוכן מסוג GBL המוכר גם כ"סם אונס", ונגד אסף דולינסקי וליאור ציוני בגין סיוע ליבוא סם מסוכן, יבוא סם מסוכן והחזקת סם מסוכן שלא לצריכה עצמית

היום (ראשון) פרקליטות מחוז יושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד יניב בן עוז ואחרים בגין סחר בסמים ויבוא של סם אונס. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מיכל אזולאיבינואר 2019 קשרו הנאשמים קשר יחד עם סוכני משטרה סמויים להשיג סם מסוכן מסוג GBL הידוע כ"סם אונס" בכמות של 4 ליטר ממדינה באירופה במטרה לייבא אותו בהמשך לישראל. במסגרת זו, בדקו הנאשמים באתרי אינטרנט בהם ניתן לרכוש את הסם. לאחר שנתקלו בבעיות בהזמנת הסמים דרך האינטרנט יצרו קשר עם סוחר סמים מקומי בברלין על מנת לרכוש סם מסוכן מסוג GBL בכמות של ליטר, ופעלו על מנת לייבא אותו לישראל. בנוסף בדקו הנאשמים אפשרות ל"הגדיל" את כמות הסמים ונעצרו בהמשך. במעשיהם המתוארים לעיל ייבאו הנאשמים סם מסוכן לישראל וסייעו לייבא סם מסוכן לישראל וכן החזיקו הנאשמים בסם מסוכן מסוג GBL.

 

בנוסף כנגד הנאשם יניב בן עוז הוגשו שבעה אישומים נוספים בגין סחר בסמים מסוכנים מסוגים שונים. בין השאר הסביר הנאשם לסוכן על פעולותיו של "סם האונס": "...אין זכר בדם זה הבעיה של המשטרה תמיד להוכיח ששמו סם האונס...אתה שם לבחורה 3 מייל היא מעולפת...אתה יכול לאנוס אותה ... ואז כשהיא מתעוררת והיא הולכת למשטרה...אין כלום זו מילה מול מילה...".

אילוסטרציה: פלאש 90.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה