בריכת ירושלים 'קופצת ראש'עיריית ירושלים אישרה הוצאת היתר להקמת בריכת ירושלים החדשה. ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני שמח על הרגע, כל פרויקט שמשמש את תושבי ירושלים ומוקם למען רווחתם מבורך. אנחנו נמשיך ונדאג לרווחת חייהם של תושבי העיר בכל זמן"

היום (רביעי) פורסם כי הוועדה המקומית לתכנון ובניה (רשות רישוי), אישרה בשבוע שעבר, את בקשת חברת אסדן ישראל בע"מ להקמת בנין מגורים + מסחר והקמת בריכת שחייה חדשה – היא בריכת המיתולוגית במושבה הגרמנית בירושלים.

ההיתר להקמת בניין המגורים והמסחר, כולל בריכת השחייה, ניתן ברשות רישוי בעירייה והוא כולל תכנון חדש למתחם הכולל בנין מגורים חדש עם 45 יחידות דיור, קומת מסחר ובריכת שחיה חדשה שתכלול חדר כושר ומועדון ספורט.

מתכנן מתחם בריכת ירושלים הוא אדר' אמציה אהרונסון ומהנדסת המתחם היא אשכנזי שרה.

יש לציין כי בריכת ירושלים החדשה תהיה בריכה עירונית ותופעל על ידי המינהל הקהילתי, בפיקוח עירוני, לטובת כלל תושבי העיר.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני שמח על הרגע, כל פרויקט שמשמש את תושבי  ירושלים ומוקם למען רווחתם מבורך. אנחנו נמשיך ונדאג לרווחת חייהם של תושבי העיר בכל זמן".

בעירייה מציינים כי ההצלחה בהשארת בריכת ירושלים פתוחה לרווחת התושבים היא אינטרס ציבורי מובהק. העירייה ראתה חשיבות רבה בהמשך פעילות הבריכה ועל כן נלחמה על הישארותה פתוחה. הפיכתה של הבריכה לנכס עירוני, תבטיח את המשך פעילותה כבריכה עממית הפתוחה לשימוש הציבור הרחב.

הדמיות בריכת ירושלים החדשה: יזם דייוויד בלימן - "חב' אסדן ישראל בע"מ" ואדריכל אמציה אהרונסון.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה